2737
2739
عنوان

دورهمی اقدامی های مهر۹۶😍

| مشاهده متن کامل بحث + 344380 بازدید | 49479 پست
انشالله عزیزم روز ۱۴ سیکلم که میشه پنجشنبه گفتن ساعت ۷ صبح کلینیک باشم.  البته من تا الان روز ...

احتمالا نه.اين ماه احتمالا طبيعي اقدام كنين تا ببينيم چي ميشه اگه نشدم احتمالا اي يو اي رو بزارم بعد از عيد

من با تو خوشم آروم نداره دلم...زودتر بيا ❤️

دلم برا مامانم ميسوزه يه عمر فقط دلش فكر من بوده.الان اصلا دلم نمياد كه بش بكم ده ماهه دارم اقدام ميكنمو هنوز باردار نشدم و اين مشكلات رو دارم😞چقد دوست داره من بچه دار بشم.يا حضرت زينب به حق همين روز شفاعتتو ميخوام پيش خدا كه يه نگاهي به دل مامانم بندازي🙏🏻😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه گلم نازا چیه  ممکنه یکم طول بکشه و همون ماه اول باردار نشی ولی نازا نمیشی عزیزم من 8 سال ب ...

واااییی واقعا ممنونم امیدوارم کردی😍😍♥♥

دستاش انقد قدرت داره که هر ترسی، هر تکه‌ی شکسته‌ای از من رو محکم نگهداره. این مرد به من احساس کامل بودن نمیده، باعث کامل شدن منه💙
نه عزیزم ربطی نداره. سنی نداری که نگران ذخیره تخم دان هم باشی. برای اطمینان هم خودت آزمایش بده هم سو ...

من تا حالا حتی دکتر زنان هم نرفتم خیلی بده نه؟ برم بگم برام چ ازمایشی بنویسه؟

دستاش انقد قدرت داره که هر ترسی، هر تکه‌ی شکسته‌ای از من رو محکم نگهداره. این مرد به من احساس کامل بودن نمیده، باعث کامل شدن منه💙
2742
واااییی واقعا ممنونم امیدوارم کردی😍😍♥♥

عزيزم سالي يكي دوبار همه آزمايشاتو بده و جكاب كن هم خودت هم شوهرت.زير نظر يه دكتر باش تا زماني كه بخايي باردار بشي ان شاالله.مسكلي پيش نمياد عزيزم نگران نباش اما حتما مرتب چكاب برو

عزيزم سالي يكي دوبار همه آزمايشاتو بده و جكاب كن هم خودت هم شوهرت.زير نظر يه دكتر باش تا زماني كه بخ ...

با این همه هزینه های زندگی نمیتونم واقعا مرتب چکاب برم و از ی طرفیم تا حداقل 5 سال اینده شرایط جور نیست واسه نی نی دعا کنید برام ک بعدا بی دردسر نی نی دار بشم

من تا حالا حتی دکتر زنان هم نرفتم خیلی بده نه؟ برم بگم برام چ ازمایشی بنویسه؟

حكاب كامل بگو.بش بگو ميخايي تا چندسال ديگه حلوگيري كني و ميخايي مطمن باشي كه مشكلي نداري ازمايش ادرار و خون (هورمون ،تيروييد ،ويتامين دي٣ ،پرولاكتين) سونو و...

2740
با این همه هزینه های زندگی نمیتونم واقعا مرتب چکاب برم و از ی طرفیم تا حداقل 5 سال اینده شرایط جور ن ...

سالي يبارم بري خوبه عزيزم. حداقل اينجوري اكه خدا نكرده ادم مشكلي داشته باشه زودتر پيگيري و درمانش ميكنه.چون مدت طولاني ميخايي باردار  نشي حتما برو..ان شاالله كه بي دردسر ني ني دا. بشي عزيزم

حكاب كامل بگو.بش بگو ميخايي تا چندسال ديگه حلوگيري كني و ميخايي مطمن باشي كه مشكلي نداري ازمايش ادرا ...

ممنونم گلم♥♥

با این همه هزینه های زندگی نمیتونم واقعا مرتب چکاب برم و از ی طرفیم تا حداقل 5 سال اینده شرایط جور ن ...

انشالله که شرایطتون بهتر و باب میلتون بشه‌

و انشالله که چکاپ شما و همسرت سالم و بی نقص باشه

ولی خیلی هم پروسه بارداری رو عقب ننداز

آدم از آینده اش خبر نداره که چی میشه

جواب آزمایشت کی آماده میشه فریما جون؟

نیم ساعت پیش شوهرم اوردش.  مثبته خداروهزار مرتبه شکر. قسمت همتون ان شاالله‌  😀😙

اما فردا پس فردا باید برم یه ازمایش تیتر بتاهم بدم که خیالم راحت بشه. 

💚خداجونم هزاران بار شکرت.👸
انشالله که شرایطتون بهتر و باب میلتون بشه‌ و انشالله که چکاپ شما و همسرت سالم و بی نقص باشه ولی خی ...

من اصلا دلم نی نی نمیخواد😢 دوس ندارم الان تو این سن مامان بشم از ی طرف دارم درس میخونم از ی طرف شرایط مالی برای بچه ندارم و احساس میکنم حتی حوصلشم ندارم🙄 تا ببینیم تا چی میخواد

2706