2752
2734
عنوان

دورهمی اقدامی های مهر۹۶😍

| مشاهده متن کامل بحث + 344382 بازدید | 49479 پست
به دکترت گفتی که دم کردنی خوردی؟

اون یبار بود که موقع لک لانه گزینی خورده بودم. نه دیگه نگفتم بهش. دیروز انقدر بدحال بودم یادم رفت. بهرحال دارو نداد چون قلب نداره فعلا

خدااا همیشه کنارم باش... 
سلام فریماه جانم.خوبی؟ یعنی دردش دقیقا مثل پریودی بود؟من زیر دلم درد میگیره میره تا واژنم.یعنی از د ...

اره عزیزم. البته درد پریودی هرکس با بقیه فرق داره. من دقیق مثل پریودی بود. هنوزم دلپیچه پریودی رو هرازگاهی دارم و زیردلمم یه کوچولو درد داره‌ تا جواب آزمایشمو نبینم باورم نمیشه که نینی تو شکمم دارم. 

اروم باش و فکرتو مشغولِ کارای دیگه کن تا بهش فکر نکنی و این روزا بگذره. خدا خیییلی بزرگه ان شاالله به لطف و مهربونیش  هممون سال اینده نینی بغل باید بیایم سایت و از نخوابیدن بچه و شیطونی هاش باهم  حرف بزنیم

الهی امین ♡ اللهم صل علی محمد و آل محمد وعجل فرجهم‌

💚خداجونم هزاران بار شکرت.👸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون یبار بود که موقع لک لانه گزینی خورده بودم. نه دیگه نگفتم بهش. دیروز انقدر بدحال بودم یادم رفت. ب ...

کاش اگه خونه ی مادر شوهرت یا مادرت نزدیکه یه هفته بری کامل استراحت کنی فقط واسه دستشویی بلند شی خیلی تاثیر داره 

اگه هم زیاده لک بینیت شیاف بخر نمیدونم چرا بهت شیاف نداده 😒

دوست عزیزم یه صلوات مهمونم کن روزهای انتظار سخته 😔

ای حضرت زینب به حق این روز قشنگت،این ماه به هممون یه عیدی بده،یه نی نی سالم و صالح تو دل ماهم بزار😍😍😍😍التماست میکنم هیچ جونی نا امید نشه،نی نی همه سالم باشن😚

خدایا شکرت.یا ضامن آهو تولدت بهترین معجزه بهم دادی😍👶
2731

خانمای باردار نوک سینه شما چجوری سفته؟

برای من وقتی دست میزنمفقط قسمت اخرش،گرد سفت شده،همش سفت نشده،اصلا نمیدونم ماه های قبل هم همینجوری بود یانه؟

خدایا شکرت.یا ضامن آهو تولدت بهترین معجزه بهم دادی😍👶

خانوما من ی سوال غیر مرتبط دارم.من الان18 سالمه همسرم 27 سالشه و یکساله عروسی کردیم تا 4_5 سال آینده هم نمیخوام بچه بیارم حالا همه میگن یدونه بیار نازا میشی و.... خیلی فکرم مشغوله واقعا همینطوره یعنی درسته حرفشون؟

دستاش انقد قدرت داره که هر ترسی، هر تکه‌ی شکسته‌ای از من رو محکم نگهداره. این مرد به من احساس کامل بودن نمیده، باعث کامل شدن منه💙
خانوما من ی سوال غیر مرتبط دارم.من الان18 سالمه همسرم 27 سالشه و یکساله عروسی کردیم تا 4_5 سال آینده ...

نه عزیزم ربطی نداره. سنی نداری که نگران ذخیره تخم دان هم باشی. برای اطمینان هم خودت آزمایش بده هم سونو برو که مطمئن باشی که فولی داری و سایزاشون خوبه . هم همسرت آز اسپرم بده که خیالت از طرف اون هم راحت باشه. 

اون یبار بود که موقع لک لانه گزینی خورده بودم. نه دیگه نگفتم بهش. دیروز انقدر بدحال بودم یادم رفت. ب ...

صبا جون دختر خاله من تو 2 ماهگی چنان به خونریزی افتاده بود که وقتی همسرش رفته بود سرکار دنبالش تا برن بیمارستان خیلی ببخشید ولی تا کفش و شلوارش همه خون شده بود.خداروشکر بچه اش الان 9 ماهشه و سالم و تپل و گرد و قلمبه است. اصلا نگران نباش خدا بخواد و روزیش به دنیا باشه هیچ اتفاق بدی نمیفته

عزیزم فقط توکل ب خدا باشه، دو هفته صبر کن ایشالا تشکیل میشه، من نتونستم گیر بیارم، خودتم علائمی داری؟؟

خانوما من ی سوال غیر مرتبط دارم.من الان18 سالمه همسرم 27 سالشه و یکساله عروسی کردیم تا 4_5 سال آینده ...

نه گلم نازا چیه 

ممکنه یکم طول بکشه و همون ماه اول باردار نشی ولی نازا نمیشی عزیزم

من 8 سال بعد از ازدواجم اقدام به بچه دار شدن گرفتم 

بعد از 3 ماه تلاش باردار شدم 

دقیقا زمانی که انتظارشو نداری میاد و خوشحالت میکنه ،میاد و زندگی رو شیرین تر میکنه ،شیرینی به اندازه عطر تنش ،به اندازه تمام دنیا.دوست دارم تو دنیایی نفس بکشم که از عطر تن تو پر شده،یه نفس عمیییییییق پر از پاکی و آرامش
مائده جون  فولیکول ۱۸ که خوبه  ۱۴ هم انشالله با آمپول به ۱۶ برسه اونم قابل باروری میشه  ...

آره

بهم گفتن که ساعت ۱۰ امشب آمپول بزنم

خودم حدسم اینه که تا آزاد شه به سایز ۱۷ اینا برسه

خلاصه اینکه من رو جفت تخمکام حساب باز کردم😅😅

مائده چقد خوب سايزت خيلي خوبه ان شاالله به خوشي اي يو ايت انجام بشه😍

انشالله عزیزم

روز ۱۴ سیکلم که میشه پنجشنبه گفتن ساعت ۷ صبح کلینیک باشم. 

البته من تا الان روزای ۵ و ۸ و ۱۱ اقدام داشتم. بعد از آی یو آی هم سه تا چهاربار دیگه اقدام میکنم

خیلی خیلی امیدوارم

میدونم خدا منو میبینه

تو تصمیم گرفتی که آی یو آی کنی یا نه؟

2706