2737
2734
عنوان

ازخواننده خاموش بودن تاعضوشدن😍😘

1342 بازدید | 32 پست

سلام دوستان گل

خوشحالم بالاخرهههه عضوشدم

مهشیدم یک همسرومادر

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤

من فکرکردم یک شوهر و پدر هستی😐

شوخی کردم خوش اومدی👏👏

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من فکرکردم یک شوهر و پدر هستی😐 شوخی کردم خوش اومدی👏👏

😁

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤

سلاااااااااام مهشید (با ریتم  کمپای ترک اعتیاد بخون)!!!!!!!!!!

از معبر غریبی به معبدی رسیدم.بر سر در آن نوشته بود:اینجا به جای کفش "خود"را در آورید.                                                                                                                                                 
😁

ماشالله خوش رو هم هستیاااا😂😂

اومدی به جمع معتادا

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.
سلاااااااااام مهشید (با ریتم  کمپای ترک اعتیاد بخون)!!!!!!!!!!

اگه اینجوره پس بایدبگم چقدوقته پاکم😂😂

2740

عنوانت😐

از کرخه تا راین

ژاپن حدود11دقیقه 🕑 از آمریکا اختلاف اقتصادی داره.یعنی اگه 11دقیقه برق توآمریکا قطع بشه ژاپن بهش میرسه🏃‍🏃‍.اونوقت توایران برق میره 2ساعت بعد میاد.همه یه صدامیگن📣:الهم صل علی محمدوآل محمد

عزیزم ازهمتون ممنونم

عنوانت😐 از کرخه تا راین

😂😂

یبار یکی که تازه عضو شده بود نگفت خواننده خاموش بود، بعد یه اتفاق بدی براش افتاد  

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.
2706