2737
2739
عنوان

میخوام کادو بدم. کمک میخوام

152 بازدید | 13 پست

سلام مامانا و دوست جونا

اگه قرار بود واسه خودتون یا بچه گوگولیتون کادو بگیرید

ترجیح میدادین مثلا ۵۰ هزارتومن پول کادو بگیرید و یه لباس یا یه عروسک بزرگ خرسی مثلا

یا اینکه واسه بچه گوگولیتون از یه طراح خوش سلیقه کادو بگیرید . یه پیراهن که فقط و فقط واسه بچه شماست؟

قیمتش حدودا ۱۲۰ اینا میشه

چطوری خوشحال تر میشدین؟؟

از نظر قیمت من تقریبا یه اندازه هزینه میکنم. میخوام بدونم چطوری میشه طرف بیشتر خوشحال بشه

خداوند روز اول آفتاب را آفرید. روز دوم دریا. روز سوم صدا را. روز چهارم رنگ ها. روز پنجم حیوانات. روز ششم انسان را و روز هفتم خداوند اندیشید دیگر چه چیزی را نیافریده است؟؟؟ پس تو را برای من آفرید
من چون هر چیزی رو نمیپسندم پول رو ترجیح میدم 

من واسه همین دو دلم . اگه خوشش نیاد چی

خداوند روز اول آفتاب را آفرید. روز دوم دریا. روز سوم صدا را. روز چهارم رنگ ها. روز پنجم حیوانات. روز ششم انسان را و روز هفتم خداوند اندیشید دیگر چه چیزی را نیافریده است؟؟؟ پس تو را برای من آفرید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
اگه از نزدیکاتونه  میتونین عکس بگیرین و بهش نشون بدین ببینین خوشش میاد یا نه

اره خب واسه دختر دوست نزدیکم میخوام

ولی دلم میخواد سوپرایزی باشه. نشون بدم میفهمه خب

من اون لباس خاص که همه ندارن رو ترجیح میدم. 😶

نوشته فقط یه بار تولید میشه

خیلیییییی چیزاشون گوگولی و خوشگله

کاش بچه اش نوزاد بود واسش ست خواب سفارش میدادم

نوشته فقط یه بار تولید میشه خیلیییییی چیزاشون گوگولی و خوشگله کاش بچه اش نوزاد بود واسش ست خواب سف ...

اگه فکر میکنی پول بیشتر به دردش میخوره بده ولی اگه فکر میکنی به پول احتیاج نداره حتما از یه کادوی خاص بیشتر خوشش میاد 

2740
اگه فکر میکنی پول بیشتر به دردش میخوره بده ولی اگه فکر میکنی به پول احتیاج نداره حتما از یه کادوی خا ...

اره باید یه جوری بفهمم الان پول لازم هست یا نه

من اگر پول بهم بدن ناراحت میشمو میگم حتماواسش ارزش نداشتم که وقت نذاشته،،،ترجیح میدم واسم هدیه بگیرن

اینم یه حرفیه خب

تا حالا از این زاویه به موضوع کادو گرفتن نگاه نکرده بودم😅