2733
2734
عنوان

کسی بوده که بچشو بیشتر از دو سال شیر داده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 674 بازدید | 30 پست
از چه لحاظ خنگی عزیزم    

خنگم دیگه...مثلا گاهی یه مطلبو باید شصت بار بخونم حفظ بشم...بیشتر چیزا یادم میره...یکی یه جک میگه همه میخندن من مثله ماست نگاشون میکنم بعد یک ساعت بعد تازه منظورشونو میفهمم غش غش میخندم...حساب کتابم افتضاست خلاصه خیلی خیلی خنگم

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من دو سال و سه ماه به دخترم شیر دادم و دختر فوق العاده باهوشه، دو سالو نیمه گی کل حروف الفبای انگلیسی رو حفظ بود

خدایا شکرت😍 همه ی زندگیم فدای دخترای نازم 😍     یکتا  و  رستا  😙😙😙
از طرفی چون دخترم مشکل کلیه داره دکترش گفته نباید سرما بخوره چون میگن شیر مادر جلوگیری میکنه از خیلی ...

آخی خدا شفاش بده...دختر منم ۲۱ ماهشه دیگه کم کم میخوام بگیرمش چون روز به روز داره وابسته تر میشه...اما دختر گلت چون مشکل کلیه داره با دکترش مشورت کن

ایرانمون پر میشه از امید هر کوچه ای پر میشه از آواز...قفس یه روزی میشکنه آخر پرنده توی خونشه پرواز✌

من که سینمو تلخ کردم یه بارکرد تو دهنش و گفت مامان تلخه،زنگ بزن بابام کارش دارم،بعدم گوشی رو گرفت به باباش گفت ممه مامانم تلخ شده تعمیرکار با خودت بیار درستش کنه😐😐😐

خدایا شکرت😍 همه ی زندگیم فدای دخترای نازم 😍     یکتا  و  رستا  😙😙😙
2738

تو قران گفته دختر تا هیجده ماهگی و پسر تا دوسالگی .من میگم حتما حکمت خدا چیزی هست که این رو گفته

ساکت که میشینی میذارن پای جواب نداشتنت عمرا اگه بفهمن که داری جون میکنی تا حرمت ها رو نگه داری
من که سینمو تلخ کردم یه بارکرد تو دهنش و گفت مامان تلخه،زنگ بزن بابام کارش دارم،بعدم گوشی رو گرفت به ...

آخی بگردم الهی    

افراد ساکت پرسرو صداترین افکار را دارند
تو قران گفته دختر تا هیجده ماهگی و پسر تا دوسالگی .من میگم حتما حکمت خدا چیزی هست که این رو گفته

واقعا!

لینکشو پیدا کردم . هورا.ورزش اب کردن شکم :https://www.instagram.com/p/BtT02aBgFgz/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=149hni6pn37m4  شروع ورزش من ، برای آب کردن شکم ... یازدهم دی نود و هفت😊بود .... ولی بخاطر بعضی مشکلات ... متوقف شده😣😣😣چند روز درمیون ورزش میکنم . امیدوارم بتونم👌...رژیم غذایی ندارم . فقط ورزش . اندازه دورشکم در اغاز کار ۸۸ . باید به شصت و هشت برسونم👌من میتونم 😊
من که سینمو تلخ کردم یه بارکرد تو دهنش و گفت مامان تلخه،زنگ بزن بابام کارش دارم،بعدم گوشی رو گرفت به ...

هزارماشاالله.خدابراتون حفظش کنه😍

لینکشو پیدا کردم . هورا.ورزش اب کردن شکم :https://www.instagram.com/p/BtT02aBgFgz/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=149hni6pn37m4  شروع ورزش من ، برای آب کردن شکم ... یازدهم دی نود و هفت😊بود .... ولی بخاطر بعضی مشکلات ... متوقف شده😣😣😣چند روز درمیون ورزش میکنم . امیدوارم بتونم👌...رژیم غذایی ندارم . فقط ورزش . اندازه دورشکم در اغاز کار ۸۸ . باید به شصت و هشت برسونم👌من میتونم 😊

اونوقت کجای قرآن گفته همچین چیزو

الکی هر چی دلتون میخواد نچسبونید به قرآن توروخدا

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40