2737
2739

مزایا و معایبش چیه؟راسته که میگن بیشتر از دو سال شیر بدی بچه خنگ میشه؟

افراد ساکت پرسرو صداترین افکار را دارند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مامانمینا میگن دختر دوسال پسر دوسال و دوماه باید شیر بخوره

خوبه پسره خنگ میشه بنفع زنش😐😐😐😐😐

لینکشو پیدا کردم . هورا.ورزش اب کردن شکم :https://www.instagram.com/p/BtT02aBgFgz/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=149hni6pn37m4  شروع ورزش من ، برای آب کردن شکم ... یازدهم دی نود و هفت😊بود .... ولی بخاطر بعضی مشکلات ... متوقف شده😣😣😣چند روز درمیون ورزش میکنم . امیدوارم بتونم👌...رژیم غذایی ندارم . فقط ورزش . اندازه دورشکم در اغاز کار ۸۸ . باید به شصت و هشت برسونم👌من میتونم 😊
2738
آره فکر کنم ضرر داره من بیشتر از دوسال خوردم و تا حد زیادی خنگ تشریف دارم

اخی عزیزم.    

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

دخترم انشاالله زمستون دو ساله میشه با خودم میگم توی عید از شیر بگیرمش که شوهرم تعطیل باشه کمکم کنه چون زمستون توی سرما همش باید خونه باشی اینم از روی سر گرمی شیر میخوره 

افراد ساکت پرسرو صداترین افکار را دارند
فکر کنم برعکس گفتی منم اینو شنیدم ولی پسر دوسال دختر دوسال و دوماه 

نه همینطور میگن. برادرزادم حدود ۲۶ ماه شیر خورد. ولی اثری از خنگی توش نیست🤣 خیلیم باهوشه

خداجون خودت نگهدار دخترنازم و پسرقشنگم باش❤️❤️
2706