2733
2734
عنوان

دوستان بيايد وبگيد چطور به خودتون رسيدگي ميكنيد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6048 بازدید | 84 پست

تا وقتی تو خونه مامانم بودم همه جوره ب خودم میرسیدم از وقتی شوهر کردم اینقد بی اهمیتی ازش میبینم ولم نمیخواد همون یه دفعه هم سرمو شونه کنم خداییش.گاهیی دیگه ب زور خودمو وادار میکنم یه ارایش بکنم یا چه میدونم موهامو بریزم تو صورتم.از کم لطفیه همسرم روز ب روزم دارم چاقتر میشم چون همش حرص میخورم.اخییییییش دلم پر بود و هست خوب شد اینو پرسیدی 

من رسیدگی خاصی نمیکنم اما حتما شب قبل از خواب چه آرایش داشته باشم چه نداشته باشم با فوم صورتم میشور ...

ببخشید کرم دور چشم چی میزنین؟ویتامین سی چی مارک خاصیه؟

مهربانی تورا زیباترین فرد درجهان میکند فرقی نمیکندظاهرت چگونه باشد☺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

شامپو دستي چيه ؟موهام خيلي ميريزه

منظورش درست و حسابي بود

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
تا وقتی تو خونه مامانم بودم همه جوره ب خودم میرسیدم از وقتی شوهر کردم اینقد بی اهمیتی ازش میبینم ولم ...

عزيز دلم اشتباه نكن،شوهرت هركاري هم ميكنه بايد خودتو دوست داشته باشي از الان به توصيه بچه ها همت كنو به خودت بيشتر اهميت بده😘

❤️

هفته ای دوبار بخور میگیرم

هرروز میرم حموم و ماسک گلاب و شکر میزنم به کل بدنم

وقتایی که استخر میرم باسنگ نمک بدنمو ماساژ میدم لایه بردار عالیییی

به پوستمم خیلی میرسم انواع ماسک و...😁

شبا روغن کرچک میزنم به مژه هام

همیشه به بدنم بادی میست میزنم تاخوشبو باشه

روزی دوبارم مسواک🤔

🎀در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد🎀 پیشاپیش ازت سپاسگزارم خدای بخشنده و مهربانم⁦🙏🏻⁩
شامپو دستي چيه ؟موهام خيلي ميريزه

ببخشید عزیزم اشنباه‌تایپی‌بود

شامپو درست و حسابی منظورم بود

خب اول باید علتشوپیداکنی

ببینی‌ارثیه

هورمونیه 

یا سطح ویتامینت پایینه

با یه ازمایش خون مشخص‌میشه

اینم بگم شامپو تاثیرچندانی‌در ریزش‌نداره

بیشترروی‌حالت مو و خشکی‌و چرب‌بودنش اثرداره 

حتما ویتامیناتو چک کن

مثل ویتامین بی ،ای،دی ،روی

خیلی مهمن

و صددرصد آهن بدنتو

تازه عضو شدم ولی خیلی وقته خواننده ی خاموشم        

من مجرد که بودم خیلی بهتر بودم....

ماسک میزاشتم.. همیشه آرایش میکردم.. 

کرم دست کرم شب هزار تا چیز میز... 

ولی الان هیچیییی.... 

از بس شوهرم میگه طبیعی باش یه کرم هم که میزنم میگه صورتت مصنوعی شده....

منم کلا دیگه بیخیال شدم.... 

من به سر سبزی این زندگی ایمان دارم
هفته ای دوبار بخور میگیرم هرروز میرم حموم و ماسک گلاب و شکر میزنم به کل بدنم وقتایی که استخر میرم ...

ایول فک کنم خیلی خوشکلی با این همه کار 

تو همان هوای دل انگیز صبحی که به خاطرش پنجره را باز گذاشته ام😚
2706