2737
2734

منظورم اينه كه به ظاهر خود پوست ومو وكلا از صبح تا شب يا مثلا برنامه هفتگي يا ماه يا سالانه بگيد ماهم استفاده كنيم ؟؟؟؟ممنون 

❤️

سرمو شونه میزنم صورتمم میشورم😕

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هفته اي چند بار ؟😂😂😉😉

هفته ای دو بار تازه مسواکم ی در میون میزنم😂😂😂

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
2738

من رسیدگی خاصی نمیکنم

اما حتما شب قبل از خواب چه آرایش داشته باشم چه نداشته باشم با فوم صورتم میشورم بعدشم کرم دور چشم و  کرم ویتامین سی مخصوص شب میزنم

پوست  خوبی دارم شکر خدا

⛧⛧⛧👰ایدیناسا هستم👰⛧⛧⛧

قبلنا‌خیلی

ماسک جوانه گندم و ماست میزدم

لوسیون بدن

ماسک خیار

ضدافتاب میزدم همیشه

سروم مو

شامپوهای دست وحسابی

الان خیلی‌کمترشده اینکارام

حتی‌دستامم عوض شده

تنبل شدم

تازه عضو شدم ولی خیلی وقته خواننده ی خاموشم        
مثلا يكي يه ماهي يكبار مانيكور ميكنه ،يكي هفته اي بار ماسك ميزنه(نوع ماسكش رو بگه)

البته ماهی یکبار هیدرودرمی هم میکنم واسه پوست خیلی خوبه آبرسانی میکنه

⛧⛧⛧👰ایدیناسا هستم👰⛧⛧⛧
سرمو شونه میزنم صورتمم میشورم😕

مسواکم‌میزنم  

حاکمی به مردمانش گفت:صادقانه مشکلاتتان را بگویید تا حل کنم،از میان جمع حسنک بلند شد و گفت:گندم و شیر که گفتی چه شد؟!کار چه شد؟!!مسکن چه شد؟!!!! حاکم گفت:ممنون که مرا آگاه کردید،همه چیز درست می شود...یک سال بعد حاکم مردمان را جمع کرد و گفت:صادقانه مشکلاتتان را بگویید تا حل کنم،کسی نگفت:گندم چه شد؟کار چه شد؟شیر چه شد؟                            آرام وبی صدا یک نفر از میان جمع گفت:حسنک چه شد؟!!!!!
2706