2733
2734
خخخخ اره دیگه ما خاصیم     راستی واسه من جنسیت رو گفت یکیش صد در صد دختره یکیش هم احتمالا ...

وای عزیزم ایشالا اول سالم باشن بعد هم پسر باشن هم دختر تا دیگه راحت شی منم هی دعا میکنم اول سالم باشن بعد هم دختر هم پسر باشن البته هرچیم خدا بده راضیم ب رضاش .الان چن هفته ای ؟ غربالکری انومالی رو انجام دادی ؟ 

راستی قرصامو هم عوض کرد کلی ویتامین داد بهم وای خیلی زیادن قرصام    

اره شنیدم تو ۳ ماهه دوم ویتامین زیاد میدن والا من ک هیچ نمیخورم میگم زودتر اینا رو بگیرم حداقل چیزی بهشون برسه من۶ کیلو کم کردم تا الان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای عزیزم ایشالا اول سالم باشن بعد هم پسر باشن هم دختر تا دیگه راحت شی منم هی دعا میکنم اول سالم باش ...

اره والا اول سالم باشن بعدش هم پسر و هم دختر،، امروز وارد هفته ی ۱۶ شدم نه برام نوشته ۱۴ آبان میرم غربالگری دوم...وای عزیزم چقدر لاغر شدی من فقط یه کیلو کم کردم البته همه میگن خیلی لاغر شدم ولی رفتم پیش دکتر وزن کردم فقط یه کیلو لاغر شدم  

آیلینم هر لحظه به یادتم💔عشقم دوقلوهام👯
اره والا اول سالم باشن بعدش هم پسر و هم دختر،، امروز وارد هفته ی ۱۶ شدم نه برام نوشته ۱۴ آبان میرم غ ...

منم ۳۰ ابان نوبت غربالگری دومه پس واسه تعیین جنسیت زوده برات فعلا ۱۸ هفته دیگه کامل معلومه خطاش هم خیلی کمه . اره خیلییی وزن کم کردم هر سری میرم پیش دکتر هی کمترمیشه وزنم الان هرکی میبینم میگن خیلی لاغرشدی 

2728
منم ۳۰ ابان نوبت غربالگری دومه پس واسه تعیین جنسیت زوده برات فعلا ۱۸ هفته دیگه کامل معلومه خطاش هم خ ...

اره گلم،، اشکال نداره بذار سلامت باشن نی نی هات

نمیدونم چرا ایدی اصلیم پرید هر کاری میکنم اون برنمیگرده مجبور شدم یکی دیگه درس کنم😐

سلام عزیزم اشکال نداره فدای سرت، چه خبر نی نی هات خوبن 

2738
گیلدا جان ن من دکتر داد من مصرف کردم دیگه واسه چن قلویی قصدم نبود دکتر گفت یه کم تنبلی تخمدان داری ا ...

سلام اولان مبارک خدا حفظ کنه هم خودت و هم نینی هات و انشاالله که سالم باشن و هر جنسیتی که دوست داری باشن, منم تنبلی تخمدان دارم همون pcoدکترا, پنج ساله اکثر داروهای تحرک تخمدان رو استفاده کردم بی فایده بوده تا الان, الانم متفورمین و ویتامین ای و اسید فولیک و دارم ادامه میدم ببخشید طولانی شدشما به جز لترزل چی استفاده کردی؟چند دوره؟و فقط دارو بدون آی یو آی و... ؟

خدایی که از همه مهربونتری از همه تواناتری, شکرت سه تا فرشته هامو فرستادی تو دلم, من به معجزه تو ایمان دارم شکرت معجزتو نشونم دادی وعدتو برام عملی کردی  (وَ قالَ رَبُّکمُ ادْعُونِی أَسْتَجِبْ لَکمْ)خدایا شکرت که لحظه شیربن درآغوش گرفتن و شیردادن به نوزادهایمان را روزی من و خواهرانم قرار میدی,  پسرگلم الان که تو دلمی از همونجا از خدا بخواه چشیدن طعم ناب این روازهامو قسمت همه منتظرا کنه, دعا کن خدا دوسه تا دیگه آجی داداشی سریع بعد از تو بفرسته تو دلم خونمون شلوغ تر شه  بعد از این همه انتظار حقمه 
خخخخ اره دیگه ما خاصیم     راستی واسه من جنسیت رو گفت یکیش صد در صد دختره یکیش هم احتمالا ...

آخی مبارکه انشاالله سالم و هر جنسیتی که دوست داری باشن, ببخشید میپرسم شما چجوری سه قلو باردار شدید؟ماشاالله 

خدایی که از همه مهربونتری از همه تواناتری, شکرت سه تا فرشته هامو فرستادی تو دلم, من به معجزه تو ایمان دارم شکرت معجزتو نشونم دادی وعدتو برام عملی کردی  (وَ قالَ رَبُّکمُ ادْعُونِی أَسْتَجِبْ لَکمْ)خدایا شکرت که لحظه شیربن درآغوش گرفتن و شیردادن به نوزادهایمان را روزی من و خواهرانم قرار میدی,  پسرگلم الان که تو دلمی از همونجا از خدا بخواه چشیدن طعم ناب این روازهامو قسمت همه منتظرا کنه, دعا کن خدا دوسه تا دیگه آجی داداشی سریع بعد از تو بفرسته تو دلم خونمون شلوغ تر شه  بعد از این همه انتظار حقمه