2737
2734
انشاله خدا خودش کمکمون کنه .انجام دادی خبرم کن از دکترتم بپرس طول سرویکست چند بوده ک سرگلاژ کرده&nbs ...

باشه، دکترم امروز گفت طول سرویکس هرماه کوتاه تر میشه واسه من گفت چون سه قلویی برات سرکلاژ میکنم نه واسه طولش

آیلینم هر لحظه به یادتم💔عشقم دوقلوهام👯

وای خوش بحالتون 

مبارکتون باشه سه قلوهاتون 🌹

اگه منم اون قرصو بخورم 3 قلو میشه ؟

من ی بار از دکتر ماما پرسیدم ک چیکار کنیم دوقلو شه ؟ گف هیچی فقط اگه تو خونوادتون داشته باشین میشه 

گفتم با دارو نمیشه ؟ گف ن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خوش بحالتون  مبارکتون باشه سه قلوهاتون 🌹 اگه منم اون قرصو بخورم 3 قلو میشه ؟ من ی بار ا ...

ممنون عزیز اره میشه ولی باید تحت نظر دکتر باشه چون عوارضم داره سر خود بخوری 

باشه، دکترم امروز گفت طول سرویکس هرماه کوتاه تر میشه واسه من گفت چون سه قلویی برات سرکلاژ میکنم نه و ...

سلام میران جون خوب هستی قرار بود سرکلاژ بشی انجام دادی ؟

2731
ایشالا اونایی ک ندارن خدا بهشون بده هر چندتا ک دوس دارن سالم و سلامت

انشالله

الهی هیچ راه نجاتی نداشته باشی                                              وقتی غرق در خوشبختی هستی😍
راستی بجز فولیک اسید دیگه چی مصرف میکنی ؟ تو سه ماهه دوم اهن بهت داده دکتر؟

از اولش دکتر بهم فولیک اسید ویتامین د داده فعلا اونارو میخورم، نه اهن نداده هنوز

2738
از اولش دکتر بهم فولیک اسید ویتامین د داده فعلا اونارو میخورم، نه اهن نداده هنوز

منم همینارو میخورم اخه چن روز پیش دکتر گفت اهن فعلا زوده تا هفته ۱۶ به بعد بهت میدم گفتم بینم توم نمیخوری

منم همینارو میخورم اخه چن روز پیش دکتر گفت اهن فعلا زوده تا هفته ۱۶ به بعد بهت میدم گفتم بینم توم نم ...

سلام عزیزم خوبی؟ چه خبر نی نی هات خوبن  

امروز رفتم دکتر برام سونو نوشت طول سرویکسم ۴۳ بود گفت خوبه لازم نیست که سرکلاژ بشم

سلام عزیزم خوبی؟ چه خبر نی نی هات خوبن     امروز رفتم دکتر برام سونو نوشت طول سرویکسم ۴۳ ...

سلام عزیزم ممنون خوبیم خودت خوبی نی نی ها خوبن؟ بسلامتی طول سرویکست عالیه سنو واژینال انجام دادی یا شکمی؟ من سنو ان تی ک انجام دادم طول سرویکسو شکمی گفت ۳۷ 

سلام عزیزم ممنون خوبیم خودت خوبی نی نی ها خوبن؟ بسلامتی طول سرویکست عالیه سنو واژینال انجام دادی یا ...

فدات ماهم خوبیم خداروشکر

من سونو واژینال انجام دادم ماله شماهم فکر کنم ۴۰ به بالا باشه چون میگن شکمی کوچیکتر نشون میده

فدات ماهم خوبیم خداروشکر من سونو واژینال انجام دادم ماله شماهم فکر کنم ۴۰ به بالا باشه چون میگن شکم ...

اره میگن شکمی کمتر نشون میده بعد چن جا خوندم ک سرکلاژ واسه ۳ قلویی زیاد انجام نمیدن چون فاکتور مهمی نیست ۳ قلویی همه چیشون فرق داره😁

اره میگن شکمی کمتر نشون میده بعد چن جا خوندم ک سرکلاژ واسه ۳ قلویی زیاد انجام نمیدن چون فاکتور مهمی ...

خخخخ اره دیگه ما خاصیم  

راستی واسه من جنسیت رو گفت یکیش صد در صد دختره یکیش هم احتمالا دختر باشه ولی اون یکی معلوم نیست

واسم دعا کن اونم پسر باشه اخه خیلی پسر دوس دارم هم اینکه پسر باشه دیگه بسه بچه اوردن این سه تارو بزرگ کنم بسه برام