2737
2739
عنوان

قتل دختربچه ٨ ساله

1405 بازدید | 49 پست

واقعا كجا داريم زندگي ميكنيم؟ 

الان خبريو خوندم مبني بر قتل دختر ٨ ساله در خوزستان

نميدونم موثقه يا نه

كسي خبري داره؟

خورستانيها پاسخ بدن

حالم خيلي بد شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

من چند روز پیش تو روزنامه داشتم میخوندم پدری بچه ۸ ماهه خودش رو کشته،از قرار معلوم بچه داشته گریه میکرده و پدره هم عصبی میشه و محکم پشت سر بچه میزنه و اون طفل معصوم خونریزی مغزی میکنه  

حاکمی به مردمانش گفت:صادقانه مشکلاتتان را بگویید تا حل کنم،از میان جمع حسنک بلند شد و گفت:گندم و شیر که گفتی چه شد؟!کار چه شد؟!!مسکن چه شد؟!!!! حاکم گفت:ممنون که مرا آگاه کردید،همه چیز درست می شود...یک سال بعد حاکم مردمان را جمع کرد و گفت:صادقانه مشکلاتتان را بگویید تا حل کنم،کسی نگفت:گندم چه شد؟کار چه شد؟شیر چه شد؟                            آرام وبی صدا یک نفر از میان جمع گفت:حسنک چه شد؟!!!!!
2740
من چند روز پیش تو روزنامه داشتم میخوندم پدری بچه ۸ ماهه خودش رو کشته،از قرار معلوم بچه داشته گریه می ...

چهار ماه میشه که حال دلم خوب نیست، دلم گرفته، خانمای گل لطفا برای آرامشم وبرآورده شدن دو تا دعام که خیلی برام مهمن دعا کنید واگه میشه یه صلوات بفرستید 🌹ممنون

وای خدا چه خبر شده تو این جامعه...خدا لعنت کنه هرکی رو که این بلا هارو سر بچه ها میاره

خدایامن در کلبه حقیرانه خود چیزی دارم که تو در عرش کبریایی نداری .من چون تویی دارم ولی تو چون خودی را نداری
2706