2737
2739
عنوان

بند انداز برقی

| مشاهده متن کامل بحث + 3829 بازدید | 28 پست

منم براون داشتم ولی بعد چند ماه خراب شد

آه....آری.....این منم.....اما چه سود/ او که در من بود دیگر نیست ،نیست/ می خروشم زیر لب دیوانه وار/ او که در من بود آخر کیست کیست؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسرا جان صورتیه؟

توسایت ارزون زده صورتیشو. جسارت نمیکنم ولی گفته صورتیش ازکیفیت چندانی برخوردارنیست. من خودم پرینسلی فک کنم   بودمارکش.صورتی.زیاد استفاده نکردم.70خریده بودم خراب شد .البته4سال داشتم.ولی خب زیاد استفاده نکردم

لطفا بسادگی دل نشکنید.لطفا
اونوقت پوست یه حالتی انگار منافذش باز باشه نمیشه؟

چرا بایداینطوربشه؟این دستگاهم بندمیندازه.آرایشگراهمببندمیندازن. فرقی نمیکنه

لطفا بسادگی دل نشکنید.لطفا
2731
اسرا جان صورتیه؟ توسایت ارزون زده صورتیشو. جسارت نمیکنم ولی گفته صورتیش ازکیفیت چندانی برخوردارنیست ...

اره صورتیه...سه ساله دارم. راضیم ازش،اصلییه

ان مع العسر یسرا ... 
2738

[QUOTE=45986656]نانازجان میشه بگی ظاهردستگاهت  شکلیه؟رنگش؟روش گل بوته داره 

واس من صورتیه نه سادست هیچی نداره،،من الان نزدبک 4 سال دارمش هرهفتم نیم ساعت باهاش کار میکنم حتی صورت مامانم و خواهرامو هم باهمون اصلاح میکنم کی گفته صورتیش خوب نیست اتفاقا منکه خیلی راصیم البته واسه من مال 4 سال پیشه ها کیفیت الانشونو نمیدونم

عزیزم متفرقه زیاد داره. به نظرم مارک براون از همه بهتره.

البته من یه مطلب دیدم که بهترین بند اندازهای برقی و معرفی کرده. لینکشو براتون میذارم دوست داشتید ببینید شاید کمکتون کنه     

آدرسش اینه: https://bigsearch.ir/بندانداز-برقی

نه به دردنمیخوره من خریدم اصلابه دردنخورداولا خیلی درد داره دوما صورتم پرازجوش شد اگه میخوای من مال ...

یه پل ارتباطی بهم میدین لطفا که ازتون بخرم، خیلی نیاز دارم ممنون