2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2740

من ازاد خوندم الان دولتی ارشد میخونم. کنکور ارشد خیلی سخت تر از کارشناسیه چون ظرفیت ها پایینه البته من علوم پزشکی هستم. از وزارت علوم خبر ندارم

این چنین نخواهد ماند. روزهای روشن می ایند. من خوشبختی را با آغوش میکشم  
نمیدونمممم همش میگم اونایی که لیسانسشون دولتی بوده حتما قبول میشن نا امید میشم 😢

ببین عزیزم من خودم ارشد میخونم و همه نوع همکلاسی از هر دانشگاه دارم، برای ارشد فقط منابع خوب رو پیدا کن اول و بخون، با کنکور سراسری فرق داره. اصلا نگران نباش

ببین عزیزم من خودم ارشد میخونم و همه نوع همکلاسی از هر دانشگاه دارم، برای ارشد فقط منابع خوب رو پیدا ...

میشه بهم بگی چند وقت خوندی؟

میدونی من لیسانسم ازاد بوده ، شاگرد اول بودم دانشگاهمم بد نبود

از شهریور شروع کردم ب خوندن ،اذر عروسیمه ...در گیر جهاز خریدنم هستم ..مدرسانم ثبت نام کردم

ب نظرت با این شرایط احتمال قبولیم چقدره؟

میشه بهم بگی چند وقت خوندی؟ میدونی من لیسانسم ازاد بوده ، شاگرد اول بودم دانشگاهمم بد نبود از شهری ...

ببین الان، کنکور اردیبهشته، وقت بیشتری هست اما رقیبم هست، شما اول باید منابع درست داشته باشی با پرس و جو از دانشگاه های تهران، چون اساتید اونجا اکثرا طراح سوال هستن و از کتب خودشون هم به عنوان منابع استفاده میکنن، کتب مدرسان هم بپرس، چون اکثرا افراد برتر همون رشته اینها رو خلاصه کردن، بعدم برنامه بریز و یک درس رو خیلی خوب بخون که رتبه بالای اون درس کمکت میکنه تو رتبه، منظورم اینه یه درصد بالا داشته باشی خوبه، بعدم برنامه بریز، سرعت خوندن و تعداد کتاب در رشته های مختلف، متفاوته، حدودا شش ساعت مفید یا بیشتر، البته برنامه درست بریز چون در قبال همسرت و زندگیتم مسئولی.
میتونی الان که وقتت بیشتره ساعت بیشتری درس بخونی تا دو هفته برای عروسی که وقتت گرفته میشه جا نمونی و بعدشم صبح زود بیدار شو و بخون تا ساعتی که همسرت منزله فقط سرت تو کتاب نباشه

2706