2733
2734
عنوان

نشانه رحم سرد و گرم

| مشاهده متن کامل بحث + 185079 بازدید | 91 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

درخواست دوستی مجدد دادم لطفا قبول کن، اومدم بهتون پیام بدم دستم به لغو دوستی خورد متاسفانه

چشم

چقدر باید خدا به کسی لطف داشته باشه که بجای اینکه بگه خدایا به کدامین گناه ؟؟ بگه خدایا به کدامین ثواب و کار خیر برای ما معجزه کردی و به زندگی ما جان تازه بخشیدی تا آخر عمر شکرگزارتم🙏 ........گاهی گمان نمیکنی ولی خوب می شود !!!

سلام این علائم رحم سرد و که گفتین من دارم  حتی دوماه پیش اصلا نتونستم درد پری و تحمل کنم از شدت درد رفتم دکتر و کار به سرم و امپول و ...رسید داشتم می مردم ولی این رحم سرد و از ابتدای پریودم داشتم تاالان که ۳۹ سالمه و بچه سوم و می خوام   

جالب اینجاس من دوتاپسر دارم 

اگر بخوام گرمی بخورم که دیگه عمرا دختر داربشم   

گیج شدم 🤔🤔🤔🤔  

همسرمم طبعش گرمه    خودمم همیشه احساس گرما دارم   ولی نمی دوم چرا رحمم سرده و همش لخته های خونی داره البته ۷ روز بیشتر نیست و تقریبا تا روز چهارم خونریزی داروم و تاروز هفتم کم میشه ازاولم اینطوری بودم بارداری هامم خیلی راحتو همون ماه اول اقدام بوده تا ببینم خدا چی می خواد سومی و میده یانه 

2728
سلام بچتون چیه میشه بمنم یاد بذین منم دوتاددختر دارم

عزیزم منم خواسته باردار شدم نتونستم طبق برنامه جلو برم، دختر سوم خودش اومد، حالا یه خانمی گفت یه دارو مصرف کردم برای تضمین پسرزایی، الان باردار، منتظر نتیجه تشخیص جنسیتشم، یه دو ماه دیگه مشخص میشه، صبر کن ببینیم نتیجه چیه

2738
سلام میشه بپرسم داروتون چی بود؟ نتیجه گرفتین؟

سلام 

داروی گیاهی استفاده کردم که داره کارهای ثبتش رو انجان میدن . از داروخانه گرفتم که دکترم معرفیش کرد. فقط یه داروخانه تو اهواز داردش. والا هنوز ۱۱ هفته ام ... ان شالله که نتیجه بگیرم

چقدر باید خدا به کسی لطف داشته باشه که بجای اینکه بگه خدایا به کدامین گناه ؟؟ بگه خدایا به کدامین ثواب و کار خیر برای ما معجزه کردی و به زندگی ما جان تازه بخشیدی تا آخر عمر شکرگزارتم🙏 ........گاهی گمان نمیکنی ولی خوب می شود !!!
سلام  داروی گیاهی استفاده کردم که داره کارهای ثبتش رو انجان میدن . از داروخانه گرفتم که دکترم ...

کدوم داروخونه؟

احتمالا خیلی گرونه نه؟

اگر تاریکی نبود ستارگان نمیدرخشیدند🌹
کدوم داروخونه؟ احتمالا خیلی گرونه نه؟

والا ما که طرح هستیم ارزون داد 😁😁 ولی قیمت اصلی دارو ش گفت میلیونی هستش...

احتمال میدم بری داروخونه ارزون میتونی بگیری

پیش دکتر محمدجعفری برو تو نادری ویزیتتون میکنه.

داروخانه دکتر همتی کنار پارکینگ کارون 

بله چرا که نه ان شالله حتما بهتون میده 🙏🙏 بله تو رو خدا به مردم رو ندید که چیزی بهتون بگن ، من هی ...

سلام من متنتونو خوندم .منم اگه خدا بخواد دوست دارم پسردار بشم میشه به منم بگید این دلرو چیه؟؟ ممنون

سلام من متنتونو خوندم .منم اگه خدا بخواد دوست دارم پسردار بشم میشه به منم بگید این دلرو چیه؟؟ ممنون

سلام .

عزیزم اجازه بدید اگر من نتیجه گرفتم ان شالله شما هم استفاده کنید . من که با وجود رژیم و استفاده از دارو تو ان تی گفت شبیه دختره .... الان تمام امیدم به اینه که انومالی بگن اشتباه شده ...‌

سلام . عزیزم اجازه بدید اگر من نتیجه گرفتم ان شالله شما هم استفاده کنید . من که با وجود رژیم و استف ...

باشه. ممنون جواب دادی. ان شاالله اول سالم باشه دوم پسر صالح. من میدونم چی میگی کامل درکت میکنم. سالم باشی

2706