2733
2734
عنوان

نشانه رحم سرد و گرم

185068 بازدید | 91 پست

نشانه رحم سرد و گرم چیه؟ لطفا هر کس میدونه توضیح بده. من دوماه هست که خون پریودم  میزانش در روز کم شده. اولش با لکه بینی شروع میشه اخرشم لکه بینی دارم حدود 3 روز. 

این چنین نخواهد ماند. روزهای روشن می ایند. من خوشبختی را با آغوش میکشم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

رحم سرد

1-اول یه مقدار لکه های قهوی تیره دارین

2 بعد روز دوم یا سوم که مثلا میخواد خون بیاد خونش طوریه که پد بهداشتی سیاه میشه مثل قیر میمونه و بوی خیلی بدی هم داره

3 بعدش خون پری میاد معمولا لخته هم دارین توش

4.دوباره بازم لکه بینی که ممکنه تاروز 8 9 و 10 هم طول بکشه

5.معمولا ناحیه شکم و رحمتون سرد و یخه به خصوص تو دوران پری

6. اگه وسط پری حموم هم برین پریتون یه روز بند میاد و بعد دوباره شروع میشه

7. معمولا دردتون در دوران پری زیاده

8. لطفا اولین پریوداتون رو به یاد بیارین آیا از اول اینطوری پریود میشدین ؟

9.آیا زیاد دچار عفونت و زخم هستین؟

آیا میدونین هیچکدوم اینا طبیعی نیست

این رحم سرده و پریودتون هم طبیعی نیست به علت سردی رحمتون خون پری به طور کامل دفع نمیشه

رحم سالم از اول خونریزی داره اونم خون شفاف طوریکه روز دوم به اوج پری میرسین

وقتی رحم سالم باشه باید نزدیک موعد پری حتما تو کیفتون پد بهداشتی داشته باشین تا غافلگیر نشین اما تو رحم سرد حالاحالاها طول میکشه که به خونریزی برسه

معمولا تو پری سالم لخته دیده نمیشه یا خیلی کمه

پریود رحم سالم بیش از 6 یا 7 روز طول نمیکشه

من شکمم سرده ولی اولش خونم شفافه. از خونابه شروع میشه 1 روز بعد میشه خونریزی کامل ولی خونم تیره نیست. حجم خونریزیم کم میشه و حدود 3 زوز لکه بینی هست تا تمام بشه درد هم ندارم. بد بو هم نیست. حالا تکلیفم چیه؟ 

من شکمم سرده ولی اولش خونم شفافه. از خونابه شروع میشه 1 روز بعد میشه خونریزی کامل ولی خونم تیره نیست ...

فکر کنم دکترهای طب سنتی بهتر بتونند راهنمایی کنند.

2738

پزشک طب سنتی برید،از روی معاینه چشم و ناخن و زبان، و سوالاتی که میپرسه،به مشکلتون پی میبره.

اما مثلاً تو شهر ما یک پزشک طب سنتی معروف هست که عطاری هم زده،و بری عطاری،همونجا از مشکلت میپرسه و داروی لازم رو میده

برای برطرف کردن رحم سرد تو دوران پریود ترشی و میوه و لبنیات و هر چیزی که طبع سرد داره ممنوع. با آب ولرم کار کنید. موز میتونید بخورید چون گرمه. خرما گردو عسل بخورید.دارچین و زنجفیل و سیر تو غذا بریزید بخورید.

میشه برام دعا کنین خدا بهم نگاه کنه؟
پزشک طب سنتی برید،از روی معاینه چشم و ناخن و زبان، و سوالاتی که میپرسه،به مشکلتون پی میبره. اما مثل ...

شهرتون کجاست میشه ادرسشو بگید یا شماره تلفنشو

برای برطرف کردن رحم سرد تو دوران پریود ترشی و میوه و لبنیات و هر چیزی که طبع سرد داره ممنوع. با آب و ...

ممنون از راهنماییت من همه این کارهارو کردم یک ماهه اصلا لبنیات جز شیر نخوردم. رطب  و موز میخورم. سیر و زنجبیل هم یک ساله توی همه غذاهام هست

پزشک طب سنتی برید،از روی معاینه چشم و ناخن و زبان، و سوالاتی که میپرسه،به مشکلتون پی میبره. اما مثل ...

شیرازم.اگر تهران هستی،دکتر افراشته رو تو نت سرچ کن،اونم کارش خوبه،ولی هم این دکتر شهر خودمون و هم افراشته،سرشون خیلی شلوغ هست،نمیدونم کی نوبت بدن.

2706