2737
2739
عنوان

خانماپاشین بیاین کمک دعوای منوشوهرم

3898 بازدید | 165 پست

منوشوهرم دیشب باهم خیلی شدیدتوتلفن پیداکردیم بینمون فحش ایناهم ردوبل شدالبته من ازون زیادگفتم  خیلی ناراحتم کردمنم پاشدم وسایلاموجم کردم اومدم خونه مامانم تاالان ازش خبری ندارم.من الان چیکارکنم که غرورمم نشکنه همم بیادمنوببره  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برو خونت به رو خودتم نیار بگو خط رو خط شده بوده من نبودم😂😂

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
2738

خونه خودتوبه این راحتیا ترک نکن که حالاپشیمون بشی. .....

ولی حالارفتی لااقل راحت برنگردفکرکنه همیشه همینطوره

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤

تهشم نمیاد ضایع میشی دس از پا درازتر برمیگردی سر زندگیت

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       

عزیزم بزار اوضاع یه ذره اروم شه بعد ببین میخوای چیکار کنی۰ اگه تو مقصری معذرت بخواه و تمام۰ اگه اون مقصره بزار اون بیاد دنبالت۰ ولی به نظر من اشتباه کردی خونه رو ترک کردی

یا رادَّ ما قَدْ فاتَ : عمر های به سر آمده، روزهای گذشته، خون‌های ریخته، عشق‌های گم شده، آبروهای رفته، بغض‌های شکسته، اشک‌های چکیده، و آب‌های از جوی رفته را تو باز می‌گردانی ای باز گرداننده‌ی از دست رفته‌ ها!

مثله اینکه شوهرم نظامیه هر 24ساعت میادخونه ماسه ماهه عروسی کردیم منم والاشبامیترسم تنهابمونم بهش گفتم امروزخونه مامانم عزاداری هم هست میرم اونجاهی گیرداده نه بروخونه مامان من.منم اونقدازمامانشمتنفرم وقتی میبینمش دلم میخادخودموخفه کنم

2706