2737
2739
عنوان

راهنمایی برای ازشیرگرفتن .مامانای باتجربه خواهشا کمک کتید

| مشاهده متن کامل بحث + 101 بازدید | 19 پست

یکباره گرفتنش اصلا درست نیست بعدم شیر پاستوریزه هم خیلی سرده این بچه های بد غذا بیشتر به خاطر سردی معده شون هست که غذا نمیخورن شیر دادنه مزید بر علت میشه هاااا

الهی آن ده که آن به. خدایا خودت کمکم کن.
همین دیگه شیشه خودش معضله من شیرپاستوریزه رو هم ریختم تو شیشه یه مک زد گفت نه اصلا لب نزد دیگه 

شیر پر چرب بده من پسرم پر چرب و یه کم گرم میخوره فقط فعلا با شیشه بده به طعمش عادت کرد بعد لیوانو جایگزین کن

یادمان باشد که ما ازدواج میکنیم که یک زندگی زیبا بسازیم نه دو زندگی معمولی را خراب کنیم!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکباره گرفتنش اصلا درست نیست بعدم شیر پاستوریزه هم خیلی سرده این بچه های بد غذا بیشتر به خاطر سردی م ...

دختربرادرمم اینجوری بود البته شیرمادرشو میخورد پونزده ماهگی ازشیر گرفتنش یه مدت لاغر شد ولی بعدش غذاخورشد البته اون دکترش گفت ازشیر بگیرتش اما دکتر دخترم مخالفه میگه بذار بخوره 

شیر پر چرب بده من پسرم پر چرب و یه کم گرم میخوره فقط فعلا با شیشه بده به طعمش عادت کرد بعد لیوانو جا ...

پرچرب کمچرب باورت میشه طعم دارم امتحان کردم شیرنارگیلو یروز خورد روز بعد لب نزد

2731