2733
2734

دخترمن شونزده ماهونیمشه ازهمون اول کمکی شیرخشک خورد پنجاه روزش که شد کلا شیرخشکی شد الان تقریبا دوماهه که خوب غذا نمیخوره هردفه درحد دوتا سه قاشق گاهی هم اصلا نمیخوره وتا گشنش میشه میگه شیر حالا میخوام ازشیر بگیرمش که غذا بخوره یدفه هم میخوام بگیرم نظرتون؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توی سایتا مطالب خوبی راجع به از شیر گرفتن نوشته حتما بخون 

چون این مسیله عاطفی و خیلی حساسه و به لحاظ روانی خیلی اثر روی بچه داره و یکدفه گرفتنش هم اصلا درست نیست راه و روش داره کم کم

الهی آن ده که آن به. خدایا خودت کمکم کن.
2728

منم میخام پسرمو ازشیر بگیرم خیلی وابستس پدرمو دراورده الان یکم مریضه دلم ننیاد همین که سرماخوردگیش رفع شه میگیرم البته اون دوسال ودوهفتشه همینکه عزیزم قبل هجده ماهگی نگیر گناه داره ضعیف میشه 

گفتم ببینمت شاید که ازسرم دیووانگی رود.......زان دم که دیدمت دیووانه ترشدم دیووانه ترشدم  
توی سایتا مطالب خوبی راجع به از شیر گرفتن نوشته حتما بخون  چون این مسیله عاطفی و خیلی حساسه و ...

سایتو که حتما میرم چشم

گفتم ازتجربه دوستان هم استفاده کنم چون اصلا غذا نمیخوره اطرافیان میگن باید یکباره شیر حذف شه

نه اصلا.دکتر گفت لیمو بریز زیره بریز توغذاش اما نخورد دکترش میگه خوب میشه برمیگرده به غذا اما هرروز ...

پسرمنم به شیر گاو وپروتینش حساسیت داره ننیخوره بخوره ببخشید بالا میاره خیلی سخته شیر بخاد ادم نده 

گفتم ببینمت شاید که ازسرم دیووانگی رود.......زان دم که دیدمت دیووانه ترشدم دیووانه ترشدم  
2738
منم میخام پسرمو ازشیر بگیرم خیلی وابستس پدرمو دراورده الان یکم مریضه دلم ننیاد همین که سرماخوردگیش ر ...

الانم خ ضعیف شده همین ناراحتم میکنه قبلا خ خوب غذا میخورد اما الان اصلا فقط میریزه غذاشو اینوراونور 

سایتو که حتما میرم چشم گفتم ازتجربه دوستان هم استفاده کنم چون اصلا غذا نمیخوره اطرافیان میگن باید ی ...

منم یکباره میخام بگیرم هر جورشو امتحان کردم تو این یکی دوماهه چسب زدم اومد کند دوباره خورد رژ زدم پاک کرد خورد سیر زدم خورد ولی این سری یباره میگیرم ولی بچت کوچولوهنوز عزیزم نگیر

پسرمنم به شیر گاو وپروتینش حساسیت داره ننیخوره بخوره ببخشید بالا میاره خیلی سخته شیر بخاد ادم نده&nb ...

دخترمن طعم شیرخشکو که دوس داره پاستوریره نمیخوره میگم شاید شیربهش ندم پاستوریره رو بخوره 

نه اصلا.دکتر گفت لیمو بریز زیره بریز توغذاش اما نخورد دکترش میگه خوب میشه برمیگرده به غذا اما هرروز ...

ای بابا خوب پس کلسیم و مواد مغذی شیرو بدنش از کجا تامین کنخ بع نطر من نگیر کم کم به شیر پاستوریزه عادت بده اونو جایگزین کن از شیر خشک بگیر 

پسر منم 16 ماهشه روزی سه وعده سیر پاستوریزه میخوره یه وعده شیر خشک غذاشن خوب میخوره چالش اصلی من گرفتنش از شیشه شیره نه شیر خشک

یادمان باشد که ما ازدواج میکنیم که یک زندگی زیبا بسازیم نه دو زندگی معمولی را خراب کنیم!
ای بابا خوب پس کلسیم و مواد مغذی شیرو بدنش از کجا تامین کنخ بع نطر من نگیر کم کم به شیر پاستوریزه عا ...

همین دیگه شیشه خودش معضله من شیرپاستوریزه رو هم ریختم تو شیشه یه مک زد گفت نه اصلا لب نزد دیگه 

2706