2737
2734
عنوان

نگرانی برای هوشنگ

| مشاهده متن کامل بحث + 2256 بازدید | 176 پست
رو کدوم سمته؟؟یا دیش جدا میخواد ها؟

ما دیش گردون داریم

آره دیش جدا میخواد اگه گردون نیست 

اسم اصلیش astra هست

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وصل كردين اما نگاه نكردين😁😁🤗

پسر نوجوان در خانه داریم 😊

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
بله😊

باور نمیکنم   

🍂🍂 ازم نخواه با تو بموووووووووونم 🍂🍂☔👫  تو هیچی از من نمیدوووونی  اگه بگم رازه دلم رووووووووو....تو هم کنارم نمی مونی  آخ تو هم کنارم نمی موووونی....
2731
ما دیش گردون داریم آره دیش جدا میخواد اگه گردون نیست  اسم اصلیش astra هست

اوکی👍

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.

ارازلا من برم ارازلی نشم  

🍂🍂 ازم نخواه با تو بموووووووووونم 🍂🍂☔👫  تو هیچی از من نمیدوووونی  اگه بگم رازه دلم رووووووووو....تو هم کنارم نمی مونی  آخ تو هم کنارم نمی موووونی....
2740

تا وقتی پسرم بیداره و خونه اس

فقط 5 شبکه داخلی داریم😐

خدا خواست و مهر شد و زود خوابید گاهی میشه فیلم دید

ارازلا من برم ارازلی نشم    

مامانم اینا😒😂

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
به جون ارژنگ

ژوون ژوون چون گفتی ارژنگ باور میکنم    

جدي مياااي بيااام؟؟؟😕😕 خووو بيا خونمون دخترررر

مزاحم نمیشم خواهر😊

میام افتاب . اگه اومدنی شدم البته.

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.
تا وقتی پسرم بیداره و خونه اس فقط 5 شبکه داخلی داریم😐 خدا خواست و مهر شد و زود خوابید گاهی میش ...

فک نمیکردم بچه داشته باشی😃

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
مامانم اینا😒😂

به جون عمم اینا  

2706