2733
2739
عنوان

نگرانی برای هوشنگ

| مشاهده متن کامل بحث + 2256 بازدید | 176 پست
مطمعني ي پنجول بود فقط؟؟؟؟؟؟

شنبه دارم میام کرشمه😂

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عاغا این سارای و کتی دارن ب شخصیتم خدشه وارد میکنن😒😒

وا تو خودت با پنجولت به هوشنگ خدشه وارد کردی  

🍂🍂 ازم نخواه با تو بموووووووووونم 🍂🍂☔👫  تو هیچی از من نمیدوووونی  اگه بگم رازه دلم رووووووووو....تو هم کنارم نمی مونی  آخ تو هم کنارم نمی موووونی....
مطمعني ي پنجول بود فقط؟؟؟؟؟؟

عاره بابا  . بدتر ازیناشو خورده .. روتین زندگیمونه .. 

الان نگران خرکی میشم ... نفس بکشه فقط هر جا میخواد باشه باشه

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
2731
جدي؟؟؟؟پرو نشه مادرشوهرت😁😁😁

عاششششقمه😂

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.
اگه خوبه بگو ماهم بزاریم...

نه والا خوب نیست

البته اوناش و کانالای فیلمش کارتی هست و با اینترنت باز میشه

فقط وصل کردیم...نگاه نکردیم 

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2740
عاششششقمه😂

واقعا؟  

🍂🍂 ازم نخواه با تو بموووووووووونم 🍂🍂☔👫  تو هیچی از من نمیدوووونی  اگه بگم رازه دلم رووووووووو....تو هم کنارم نمی مونی  آخ تو هم کنارم نمی موووونی....
نه والا خوب نیست البته اوناش و کانالای فیلمش کارتی هست و با اینترنت باز میشه فقط وصل کردیم...نگاه ...

رو کدوم سمته؟؟یا دیش جدا میخواد ها؟

بروسلي كي بودي تو؟😊😊😊

😂 نه تا اون حد فکر بد نکن😂

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
اينورام بيا😕😕😕

میام دم افتاب تو هم بیا😆

2706