2737
2734
عنوان

مامانا تو رو خدا کمک کنید

101 بازدید | 11 پست

دختر ۱۴ ماه م از جمعه شب تب کرد تا دوشنبه 

شنبه بردم دکتر گفت سرما خورده 

از اون روز لب به غذا نمیزنه چیکارش کنم؟؟😢😭😢😢😢

یعنی بازم درست میشه؟

الان بیماره و اشتهای رو ازدست داده. وقتی خوب شه دوباره میل به غذا پیدا می کنه.

درک می کنم برای یه مادر بیماری و غذا نخوردن کودکش خیلی سخته.

خدایا.... دستم به آسمانت نمی رسدتو که دستت به زمین می رسد بلندم کن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخی عزیزم. دختر منم ماه پیش سرما خورده بود اینجوری شده بود. حتما مایعات فراوون بده بهش. پونه و اویشن دم کن بده بهش کم کم. دوره داره یه هفته طول میکشه بعدش کم کم خوب میشه. فقط تا جایی که میتونی سوپ و مابعات بده بهش

♡♡♡هرکه خود داند و خدای دلش که چه دردیست در کجای دلش♡♡♡♡
2731

اب مهمتر از غذاست تا ميتوني مايعات بهش بده تا زودتر بهبود پيدا كنه و خوب بشه انشاالله.

دختر منم سرما ميخوره همينطوري ميشه.

دنیاپر اﺳﺖ ، اﺯ اﻧﺴﺎﻥ ﻫﺎی ﺧﻮﺏ . . .اﮔﺮ ﻧﺘﻮاﻧﺴﺘﻲ اﻧﺴﺎﻥ ﺧﻮﺏ ﭘﻴﺪا کنی !!!ﺧﻮﺩﺕ ﻳکی اﺯ ﺁﻧﻬﺎ ﺑﺎش                          

آره خوب میشه الان مریضه احتمالا گلوشم چرک کرده درد میگیره غذا میخوره اما خوب شما سوپ درست کن حواسش رو پرت کن بهش بده یکم باهاش راه بیا خوب میشه

تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته
2738

مایعات گرم بهش بده آویشن دم کن تو شیشه کن بهش بده آب گرم و عسل هم بدده یا سر شیشه رو دهنه اش گشاد کن آب سوپ بریز توش بهش بده 

تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته
اره دکتر گفت گلوش قرمزه اموکسس سیلین و دیفن هیدرامین میخوره

آخی همین دیگه اذیت میشه گلوش داروهاش رو بدی دو سه روزه بهتر میشه

شربت لیمو عسل طعم شیرینیش معلوم باشه هااگه ترش باشه ورم گلوش بیشتر میشه