2733
2734
عنوان

همه تجربیات در مورد سرطان سینه

| مشاهده متن کامل بحث + 67690 بازدید | 96 پست

این سرطان جوریه که باید زود اقدام بشه و زمان توش خیلی مهمه. 

یکی از فامیلام این مشکلو داشت . و دکتر خوبم خیلی تاثیر داره که تو کارش متخصص باشه. 

من دکتر پریسا عظیمی نژادان رو می شناسم که کارشو از نزدیک دیدم . شمارشو میزارم 

88873915

عزیزم یه سر برایش دکتر عظیمی نژادان

مطبش تو ولیعصره. فوق تخصص جراحی پستان داره . یکی از اقوام ما مشکل داشت رفت پیشش برای درمان سرطان سینش 

بنده خدا بچه کوچیکم داشت

چند ماهی تحت نظر بود خوب شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم انشالله خدا شفاشون بده.. متاسفانه توده پیشرفت کرده ولی امکانش هست که با جراحی خوب بشه. فقط خواهشا دکتر خوب ببرینش.

دکتر پریسا عظیمی نژادان در رابطه با سرطان پستان کارشون حرف نداره، به نظرم حرف اول رو میزنن تو تهران و واقعا کارشون درسته.

این هم شماره شون اگر مورد نیازت بود 88873915 مطبشون ونک هستش

2728
سلام مادر منم گرید ۳ بودن بعد دوره شیمی درمانی خوب شدن تا ۵ سال اما بعدش متاستاز به کبد زد و از دست ...

مادرم گرید ۳ هست بعد ۵ جلسه شیمی درمانی و۳۰ جلسه پرتو درمانی الان از چهارشنبه دوباره شیمی درمانی میشه دکتر گفت تا یک سال گفت این ایمن درمانیه یعنی چی😭داریم دیونه میشیم

2738

ببین اگه دکترش زود تشخیص بده خوبه ولی اگه طول بکشه تا بفهمه سرطانه درمانش سخت میشه من دکترم معصومه صابریان بود خیلی سریع پروسه درمان رو شروع کردن و خب همه میگفتن همین کلی کمک کرده به راحتی روند درمانم

عوامل مهم در تعیین استیج یا مرحله ی بیماری

• آیا سلولهای سرطانی تهاجمی هستند یا غیر تهاجمی
  • اندازه تومور چقدر هست؟
  • بررسی چگونگی نحوه‌ی انتشار آن

بنابراین برای اینکه استیج را تعیین کنیم

• استیج صفر: اولین استیج استیج صفر است. در استیج صفر سرطان تهاجمی وجود ندارد و فقط جزء غیر تهاجمی موجود است یا به بیان دیگر فقط دارای جزء in situ( Ductal Carcinoma in situ) است.این مرحله، مرحله‌ی صفر سرطان پستان در نظر گرفته می‌شود. مشروط بر اینکه متاستازی هم در قسمت های دیگر وجود نداشته باشد.
  • استیج یک: چندین حالت دارد. معمولاً در استیج یک، اندازه تومور پستان زیر دو سانتی متر است. در حالتی که استیج 1B باشد، ممکن است، فقط غدد لنفاوی که نزدیک تومور سینه هستند مشکل ساز باشند.
  • استیج دو: اندازه تومور سرطانی پستان بین 2 تا 5 سانتی‌متر است و کمتر از 3 عدد از غدد لنفاوی درگیر هستند.
  • استیج سه: سایز تومور بدخیم پستان ،بزرگتر از 5 سانتی‌متر است و یا بیش از 3 غده لنفاوی زیر بغل درگیر هستند.
  • استیج چهار: ما سرطان پستان متاستاتیک داریم. یعنی سلولهای سرطانی فراتر از بافت پستان و غدد لنفاوی زیر بغل هستند و احشا دور دست مثل کبد، ریه، مغز استخوان، یا حتی مغز را هم درگیر کرده است.

در مورد گرید که میزان و درجه بدخیمی سلولها را نشان می‌دهد

• گرید یک: در حالتی که گرید یک باشد میزان تقسیم سلولی سلولهای سرطانی خیلی زیاد نیست و شدت بدخیمی آنها کم است.
  • گرید دو: تقسیم سلولی و میزان بدخیمی سلولهای سرطانی متوسط است.
  • گرید سه: میزان بدخیمی سلولهای سرطانی خیلی زیاد است.

به طور کلی مرحله‌ی بیماری و یا استیج مهم‌تر از گرید بیماری است. توجه ما عمدتاً به استیج بیماری است و بیشتر استیج(مرحله) بیماری است که پیش آگهی بیمار را برای ما تعیین می‌کند. نه اینکه گرید نقش نداشته باشد ولی اگر بخواهیم این دو را مقایسه کنیم استیج مهم‌تر است.

برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید

مریم جون بنظر من مامانت رو ببر کلینیک هرا. هم بهترین متخصص های تهران تو این کلینیک هستن هم اینکه خیلی مجهزه و این دو مورد میتونه کمک کنه که مامانت زودتر خوب بشه عزیزم. ماهم براش دعا میکنیم.

من ادرس سایت کلینیک هرا رو دارم میدم برو ی سر بزن

http://heraclinic.ir/
۶۶۹۳۳۸۶۹

خدا کمک کنه به مادرتون   

این سایت تخصصی درباره سرطانه گفتم شاید بهتون کمک کنه https://wiki.humancancer.org/%d8%b3%d8%b1%d8%b7%d8%a7%d9%86-%d9%be%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86/https://wiki.humancancer.org/%d8%b3%d8%b1%d8%b7%d8%a7%d9%86-%d9%be%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86/

مامان من داشت.بعد عمل وشیمی درمانی وپرتو درمانی .الان عالیه.ففط این مریضی روحیه میخاد.مخصوصا اطرافیا ...

خداروشکر که خوب شدند
آره روحیه که واقعا حرف الو میزنه البته که در کنارش توکل و پزشک خوب هم لازمه دوست منم بعد از سرطان سینه خیلی خوب شد میدونم که پیش دکتر ضیایی رفت

2706