2733
2734
عنوان

همه تجربیات در مورد سرطان سینه

67690 بازدید | 96 پست

سلام دوستان گلم

حدود دوماه هست متوجه شدیم مامانم سرطان سینه داره 

سرطانش گرید ۲بود و با یه توده دردناک کوچیک تو سینش متوجه سرطانش شد

متاسفانه به غدد لنفاوی زیر بغلش هم نفوذ کرده بود و احتمال میدن که به کبدش هم متاستاژ داده باشه منتها هنوز جواب ام آر آی نیومده تا جواب قطعی داده بشه

اولا از همتون میخوام براش دعا کنید و بعدش لطفا تجربیاتتون رو صرفا از سرطان سینه بهم بگین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم روحیه بالا میخواد با مشورت پزشکشون چون من عموم سرطان داشت و لز نوع دیگ گفتن باید خام گیاهخوار بشن چند ماه با پزشکشون مشورت کنید معمولا بعد ازشیمی درمانی افراد اشتهاشون زیاد میشه و همه صرف سلول های سرطانی میشه. و این اشتهای کاذب خیلی مضره

برا زندگی پریشونم دعا کنین😭😭😭

متاسفانه شیمی در مانی بیرای مامان من خیلی سخت بود.خیلی ضعیفش کرد.سه بار در اثر تب رفت بیمارستان.سختیش ففط همین دوره اس.غذا خوردنش بد شده بود

حکایت ادمامثه عکسهاس.بزرگشون کنی بی کیفیت میشن
2738
یانگوم جان مامانتون گرید چند بود؟ چند جلسه شیمی درمانی شدن؟

گرید رو نمیدونم.نگفتن.گفتن مقداری از غدد لنفاوی رو درگیر کرده.هشت جلسه بود

حکایت ادمامثه عکسهاس.بزرگشون کنی بی کیفیت میشن

من يكي از اقوام نزديك خودم و يكي از اقوام نزديك همسرم دچار سرطان سينه شدند 

الان جفتشون خوب خوب هستن 

يكيشون سينه شو كاملا برداشتن اما يكيشون فقط توده رو تخليه كردن 

نگران نباش عزيزم خوب ميشن

بدترين حالت ماجرا اين است كه طاقتمان تمام شود و به روي خودمان نياوريم و تا زمان مرگ ادامه دهيم خيلي ها اينطور زندگي ميكنند دست انداز كم طاقتي را رد كرده اند و افتاده اند توي سرازيري عادت ...اوريانا فالاچي
لطفا فقط درباره سرطان سینه اطلاعات بدین بهم مامانم تازه جلسه اول شیمی درمانی رو پشت سر گذاشته میخو ...

مریم جان ان شالله خدامادرتوبرات نگهداده بزودی سلامتیشوبدست بیاره

فقط یسوال پس اینقدرمیگن تودهای سرطانی دردنداره پس الکیه نگران شدم چون خودم دردشدیددارم فیبروکیستیکم 

وخدایی که بشدت کافیست
2706