2733
2739
عنوان

بیش فعالی پسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 7569 بازدید | 34 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیش فعالی نشونش اینه که از همون 3یا4سالگی شیطنتشون خیلی زیاده...همش موقع غذاخوردن ولباس پوشیدن تکون ...

پسر من شش سال و نیمه اس وقتی سه سالش بود چون خیلی شیطنت داشت و تحرکشم زیاد بود بردم پیش مشاور کودک گفتن که بیش فعال نیس ؛دو سال مهد میرفت و اونجا روانشناس دو هفته یک بار با خود بچه کار میکرد اونم گفت بیش فعال نیست پسرم فقط گفت بهره ی هوشیش بالاس ؛سال قبل هم پیش دبستان میرفت اونجا خیلی آروم بود مربیش فقط پسرم تشویق میکرد و میگفت آقاس اصلا شلوغ نمیکنه برعکس بقیه ی پسرای کلاس و کارهای کلاسیش رو زود انجام میده ولی تو خونه کاملا برعکسه سروصداش زیاده تمام اسباب بازی ها رو با هم میریزه و بازی میکنه بدون دلیل خواهرشو میزنه و درمیره ولجبازی میکنه با خواهرش همش بپر بپر میکنه از رو مبل و پیشخون ولی کارتون و فیلم رو تا آخر نگا میکنه رو کاری که میکنه تمرکز داره کاملا و حتما تموم میکنه اگه کاری رو بهش بسپرم یا بازی فکری ها رو ...ولی باز من میگم نکنه بیش فعال باشه و تشخیص داده نشده شلوغ کاری هاش زیاد بود از اول چن ماه بود بهتر شده بود ولی بازم همونجوری شده نمیدونم شاید من بیخودی شک دارم ولی خواهرشو که اذیت میکنه بیخودی من نگران میشم😟

پسر من شش سال و نیمه اس وقتی سه سالش بود چون خیلی شیطنت داشت و تحرکشم زیاد بود بردم پیش مشاور کودک گ ...

اگربیش فعال بود حتماتشخیص میدادن...دلیل رفتارش با خواهرشم عادیه همه بچه ها همینطورن باهم نمیسازن...بعضی خوراکیها بچه هارو شیطونترهم میکنه..چیپس پفک شکلات شیرینی نوشابه...ماست ودوغ بهش زیاد بده...شما وقتی رفت مدرسه ببین چجوریه...چون تو مدرسه کاملا خودشو نشون میده هم از نظر ارتباط با بچه هاو شیطنتش وهم تو تمرکز درکلاس درس

2728
اگربیش فعال بود حتماتشخیص میدادن...دلیل رفتارش با خواهرشم عادیه همه بچه ها همینطورن باهم نمیسازن...ب ...

ون دو سالی که مدرسه میرفت مربیش ازش خیلی راضی بود اتفاقا دخترم یک سال بزرگتره و با هم میرفتن باهم اونجا خیلی خوب بودن تا پارسال روابط عمومیش عالی بود ولی یک سالی میشه خجالتی شده یواش حرف میزنه اغلب حتی با من پیش بقیه پارسال فقط با دو نفر خوب دوست شده بود با بقیه کاری نداشت همیشه تا قبل پارسال وارد هر جایی میشد خیلی بلند سلام میکرد و احوالپرسی میکرد خودم رو روابط عمومی بچه ها از اول حساس بودم ولی نمیدونم چرا یه ساله اینجوری شده ؛هر کلاسی هم بردمش خوب و منظمه و به مربیش میگم خونه خیلی شلوغه اصلا باور نمیکنن چون اونجا حرف گوش کن و ساکته مثبت مثبت .ببخشید من طولانی شد شرح حالم پسر شما هم همینجوری عزیزم

ون دو سالی که مدرسه میرفت مربیش ازش خیلی راضی بود اتفاقا دخترم یک سال بزرگتره و با هم میرفتن باهم او ...

نه عزیزم.پسر من همه جا شیطونه ...بچه بیش فعال نمتونه خودشو کنترل کنه والان که پسرم میخواد بره پنجم من همش باهاش مشکل دارم وتومدرسه هم همینطور همش از شیطونیش شاکین...بچه بیش فعال خیلی حرف میزنه...بچه شمابیش فعال نیس...اونم طبیعیه که خونه شیطونی میکنه...نگران نباشید

نه عزیزم.پسر من همه جا شیطونه ...بچه بیش فعال نمتونه خودشو کنترل کنه والان که پسرم میخواد بره پنجم م ...

نیلوفر جان من از یکی از بستگان که پسرش 9 سالشه و اصلا با هیچ کسی حتی پدرش ارتباط کلامی برقرار نمیکنه و خیلی خجالتی هست شماره ی یه مشاور که خیلی خیلی تعریفش رو میکردن گرفتم دقیقا نمیدونم ولی تو تمام مرکز مشاوره ها روانشناس هم هست ؛این بچه به مشاوره و درمان هیچ  واکنشی نداشت حتی خواب مغناطیسی و خیلی کارا ولی از همون جلسه ی اول با این خانم مشاور صحبت و بازی میکنه مثل مادرش منم برای پسرم وقت گرفتم .

2738
نیلوفر جان من از یکی از بستگان که پسرش 9 سالشه و اصلا با هیچ کسی حتی پدرش ارتباط کلامی برقرار نمیکنه ...

پسرمن مشکل ارتباطی نداره فقط شیطنت داره اونم میگن باید حتما دارو بخوره 😑😑

پسرمن مشکل ارتباطی نداره فقط شیطنت داره اونم میگن باید حتما دارو بخوره 😑😑

نگران نباش عزیزم انشاالله یه دوره دارو مصرف میکنه مشکل حل میشه گلم خدا روشکر که تنشون سالمه ؛موفق باشی .

نیلوفر جان، من برای خودم مدتی در یک مرکزی به پیشنهاد خواهرم که روان شناسی می خوند درمان می گرفتم و خیلی کمک کننده بود. برای بچم هم نیاز به مشاوره هایی داشتم که از درمانگر کودکشون کمک گرفتم شماره رو برات می ذارم. امیدارم شماره تغییری نکرده باشه و بری کمک بگیری. بچه های بیش فعال خیلی طفلین. شیطونیشون دست خودشون نیست ولی زیاد دعوا می شن طفلیا. باید والدین و بچه کمک بگیرن به موقع به نظر من البته. ایشالا مشکلت حل بشه عزیزم. مرکز مشاوره چیمگان: 22367021

اخ اخ این بیش فعالی بچه ها امون خودشونو و اطرافیانو میبره . ما هم داشتیم تو خانواده یکی بهمون دکتر باقری رو معرفی کرد الان دیگه اون بچه خانوادش داره یه نفس سراحت میکشن . دکترش خیلی معروفه یه تیم روانپزشکی دارن گویا ادرسشو از سایتش بردار میخوای doctorbagheri.ir

2706