2737
2734
عنوان

بیش فعالی پسرم

7568 بازدید | 34 پست

سلام دوستان کسی هست بچش بیش فعال باشه...پسرم10سالشه...یه دکتر خوب میخوام بهم معرفی زود ببرمش تا مدرسه شروع نشده درضمن ویزیتش خیلی نباشه...ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بله از6سالگی قرص ریتالین میخوره...من میبردمش مرکز طبی اونجا بهم گفتن برای دوماه دیگه وقت میدیم که خی ...

چرا ب بچت قرص دادی؟ریتالین کبدو میپکونه

برف هفت سالگی ام را به خاطر صدای مادرم دوست داشتم که می گفت پاشو ببین عجب برفی اومده برف ده سالگی را به خاطر تعطیل شدن مدرسه و خوابیدن کنار  مادرم حتی یک ساعت بیشتر. برف چهارده سالگی را به خاطر تشویش امتحانات .برف هجده سالگی را به خاطر استرس کنکور و آینده !! برف بیست سالگی را به خاطر عاشقی . هیجان عشقی که در ذهنم تا ابد ادامه داشت اما از برف بیست و پنج سالگی به بعد برف ها فقط سرد بود و سرد بود و سرد…… و خاطراتی که هرگز تکرار نخواهد شد……
بله از6سالگی قرص ریتالین میخوره...من میبردمش مرکز طبی اونجا بهم گفتن برای دوماه دیگه وقت میدیم که خی ...

زودتر ببرش قرص بگیر براش باز.تو مدرسه مشکل ساز میشه. شاگرد بیش فعال زیاد داشتم دیدم چقد اذیت میشن 

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
2738
کی میدونه نشونه های بیش فعالیه چیه منم به پسر خواهرم شک دارم.  

بیش فعالی نشونش اینه که از همون 3یا4سالگی شیطنتشون خیلی زیاده...همش موقع غذاخوردن ولباس پوشیدن تکون میخورن واز جاهای بلند مثل مبل واپن مدام میخوان بپرن.وبه کاری که میکنن فکر نمیکنن.ویه کارتون تلویزیون رو تا اخر نگاه نمیکنن ویه کتاب قصه رو تا اخر تحمل ندارن بشنون وباهیچ بچه ای خوب ارتباط برقرار نمیکنن وخیلی عجولن

شمامعلمی؟؟همون گفتم ببینم کسی میشناسه بهم معرفی کنه

جایی رو تو تهران نمیشناسم دوستم متاسفانه.

قبلا تدریس میکردم،الان نه.

نمیدونم همین ریتالین بود یا نه.ولی یه تایم مشخصی قبل شروع کلاس باید میخوردن که یهو شل میشدن.حتی تو حرف زدنشونم تاثیر داشت.یعنی از اونور بوم میندازه قرص. ولی چاره نیست دیگه

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...
بیش فعالی نشونش اینه که از همون 3یا4سالگی شیطنتشون خیلی زیاده...همش موقع غذاخوردن ولباس پوشیدن تکون ...

پسر من که دوسالو نه ماهشه  خیلی شر چی بگم .همه اسباب بازیاشو میشکنه .ی سره در حال خرابکاریه

خدایا همیشه هوامو داشته باش😍
سلام کندر خوردین بیشفعال شده بچتون؟من دخترم ده ماهشه از همون اول تحرکش زیاد بود  دوران نوزادیش ...

بله کندر خوردم وقرص اهن...نه از سه سالگی معلوم میشه..ژنتیکی هم میتونه باشه....ولی سر پسر دومم نه قرص اهن خوردم نه کندر ارومه

2706