2733
2734
عنوان

یبوست

1634 بازدید | 17 پست
سلام دوستان
دختر من 3 ماهست از 2 ماهگی برای دفع مشکل داره 1-2 روز طول می کشه . هر چی هم دکتر می برمش دارو بهش نمی دن می کن طبیعیه. ولی الان 3 روزه دستشویی نکرده دکتر می گه تا مدفوعش کاملا خشک نشده چیزی تجویز نمی کنم
کسی می تونه درمان خونگی به من توصیه کنه؟
ممنون
...عزیزم منم اینجوری میشم....من الو زرد ا رو میجوشونم
بهش نمک میزنم....ابش کشیده شد تو بشقاب میریزم..میزارم سرد شه
بعد میخورم
همیشه کسانی هستند که در نهایت دلتنگی نمیتوانیم آنها را در آغوش بگیریم بدترین اتفاق شاید همین باشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بچه هایی که شیر مادر می خورن تا ده روز طبیعی هست که پی پی نکنن.دختر من 4 ماهش هست و 3 روز یا یه هفته یکبار پی پی میکنه شده که روزی دوبار هم تو این بین کرده.

درمان خونگی هم نبات داغ درست کن بهش بده خیلی خوب جواب میده.

عرق نعنا و گلاب و ترنجبین هم هر کدوم رو که بهش بدی جواب میده اما سعی کن زیاد بهش ندی تا شرطی نشه که فقط با اینا پی پی کنه.
عزیزم بهش ترنجبین بده تا میتونی خودتم الو خورشتی خیس کن بخور ولی ترنجبین رو بده اصلا هیچ ایرادی نداره
هرگز کوچیک شدن رو بهانه ی نبخشیدن قرار نده چون اگه قراربود کسی با بخشیدن کوچیک بشه، خدا اینقدر بزرگ نبود..........
2740
عزیزم نوزاد تا 4ماه و 14 روزگی این زور زدن رو داره چون مدفوعش شله من به خاطر همین زور زدنها 10 دکتر بردم ولی تشخیص همشون همین بود که تا 4 ماهو14 روزگی برطرف میشه همینم شد الان زور میزنه ولی وقتی شکمش سفت بشه پس نگران نباش عزیزم ولی ترنجبین بده اگه به دکترشم بگی میگه ایرادی نداره بهاره جون عرق نعنا همون گریمکچری که تو داروخانه ها هست من تا به حال به پسرم دارو شیمیایی ندادم همش گیاهی هر وقت دلش درد کنه عرق نعنا با یه کوچولو نبات میدم الانم که غذا خور شده شکمش که کار نکنه با یه قاچ کوچولو هندوانه یا اب طالبی شکمش کار میکنه شما ها هم سعی کنید دارو شیمیایی زیاد ندید
هرگز کوچیک شدن رو بهانه ی نبخشیدن قرار نده چون اگه قراربود کسی با بخشیدن کوچیک بشه، خدا اینقدر بزرگ نبود..........
2706