2737
2739

سلام خانومای خوب.من یه شوهر کله خراب دارم که اصلا حرف منو گوش نمیده.حتی خیلی وقتا عمدا برعکس کاری که میگم و میکنه.بخدا وقتی شوهرای زن ذلیل مردم و میبینم حسرت میخورم.تو حیاط مادرشوهرم اینا خونه ساختیم.هر چی میگم حیاط و دیوار کن که راهمون جدا بشه قبول نمیکنه.بخدا خونوادش خیلی مزاحممون میشن.خونواده ی شلوغی هم داره که ماشالا همه هم وراج و پرشرن.چیکار کنم دارم دیوونه میشم بخدا.تو رو خدا یکی کمکم کنه.چیجوری یه عمر این همه عذابو تحمل کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من خودم هميشه مرداي زن زليلو ميديدم

ميكفتم زناشون اينارو خوب تربيت كردن

ولي وقتي خودم ازدواج كردم

ديدم ن بابا فقط ب اخلاقه

ك شوهره من خيلي مظلومو حرف كوش كنه

جلو همه هم زن زليل به جشم مياد

ولي در اصل من هيجكاري نميكنم

اخلاقشه ك مطيعه زنه

ني ني موخوام خب👼👼👼👼
2740

عزیزم به شوهر منم میگن زن ذلیل ولی با کلی عشق ازدواج کردیم اوایل کلی باهم درگیر بودیم ،ولی اخلاقشه اصلا من کاریش ندارم باید و اینا بکار نمیبرم

انشالله بعده یه مدت به رفتار هم اشنا میشید و کنار میایید باهم 

Bazen canin çikar,sesin çikmaz

چه توقعاتی! اونی ک شوهرش بی چون و چرا چشم میگه شوهر نیست زیردستشه! اتفاقا این مردا اصلا جذابیت ندارن! چرا دنبال حکمرانی کردن هستی؟ زندگی یک تعامل عشق و عاطفه ست نه حاکم و برده ! کسی ک فکر میکنه اینقدر حرفش درسته ک همیشه طرف مقابل باید بگه چشم ! مشکل شخصیت داره!

2706