2733
2739
عنوان

چیکار کنم شوهرم حرفمو گوش کنه بی چون و چرا

| مشاهده متن کامل بحث + 76166 بازدید | 32 پست

بااین لحنی که اینجاپیام گذاشتی اگه به شوهرت بگی یابادعواودادوبیدادوبزوربخوای حرفت روبه کرسی بنشونی که به حرفت گوش نمیده هیچ مردی ازدستورخوشش نمیادحتی اون مرداییم که شمابهشون میگین زن ذلیل اگه بهش بگین توبایدحتمن اینکاروانجام بدی انجام نمیده که هیچ تازه لجم میکنه اصولن بیشترمردالجبازن واین نحوه حرف زدن مازناس که مشخص میکنه لج کنه یابه حرفمون گوش کنه باقورقورکردنم به حرفت گوش نمیده من همه اینکاراروامتحان کردم نشدازوقتی که رابطم باهاش بهترشددستوردادن وگذاشتم کناروقورقورگذاشتم کناراونم بهتربه حرفام گوش میده 

همه مردازنشونودوست دارن ودوست دارن براش آرامش فراهم کنن اصن مرداذاتشون اینه که دوست دارن قدرت باشن وحامی ازاین ویژگی هااستفاده کن واحساس واقعی خودتو باآرامش ومهربونی بهش بگوودرآخرم همه چیوبه خودش بسپارازخانوادشم ایرادنگیرچون اینجوری به حرفت گوش نمیده مثلن بهش بگو عزیزم من خانوادت روخیلی دوست دارم وبراشونم احترام قائلم رفت وامدباخانوادت روهم دوست دارم ولی دوست دارم مستقل باشیم اینجوری ارامش بیشتری دارم ومیتونم به زندگیمون هم آرامش بیشتری بدم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچکاری نمیتونی بکنی من بعد چندسال تنها راه برای دعوا نکردنمونو پیدا کردم اونم اینه که هرچی میگه بگ ...

سلام.الان چند سال گذشته از این تاپیک

میخواستم ببینم شما هنوزم همین راهکار رو پیش گرفتید؟

دیگه دعوا ندارید واقعا؟

حالا حرفاتونو گوش میده یا نه؟

گاهی وقتا ، باید یه نقطه بذاری باز شروع کنی ، باز بخندی ، باز بجنگی ؛؛ باز بیفتی و محکمتر پاشی ، گاهی باید یه لبخند خوشگل به همه تلخیا بزنی و بگی ممنون که یادم دادین ، " به خودم تکیه کنم ... ‌"