2733
2734
واقعا؟؟اخه من چند بار ملاقات سزارینی ها رفتم..همش جیغ و داد میزدن مثلا ساعت11سز شده بودن.ساعت4عصر ج ...

چه بد تعریف کردی

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام. منم از پمپ استفاده کردم... اما دکتر و دستیار بیهوشی بهم گفتن الکیه... فقط به خودتون دارین تلقین میکنید که ضد درد هست... 

شاید باورتون نشه که من اصلا بلد نبودم و هیشکی هم راهنماییم نکرد که بعد از سز شدنم شیاف بذارم یا ژلوفن بخورم و... 

همچنان درد رو تحمل کردم... نابود شده ای بیش نیستم هم اکنون... 

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400
2742
سلام. منم از پمپ استفاده کردم... اما دکتر و دستیار بیهوشی بهم گفتن الکیه... فقط به خودتون دارین تلقی ...

ی عده ای میگن خوبه، شایدم بستگی به بدن و تحمل درد داره

بی همگان به سر شود ، بی تو به سر نمیشود
اخه اون الان نی نی کوچولو داره..موقع زایمانم8ماهش میشه نی نی اش.نمیتونه بیاد

عزیزم نگران نباش تا اون موقع بالاخره یکی پیدا میشه باورت میشه من دوس نداشتم موقع زایمان و بعدش کسی پیشم باشه انگار تنهایی آدم راحت تره

خودخواهی آن است که از دیگران بخواهید، آنگونه که شما دوست دارید، زندگی کنند.

اگه بیهوشی باشی و از این پمپ هم استفاده کنی خیلی عوارضت شدیدتر میشه به نظرم...  

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400
اگه بیهوشی باشی و از این پمپ هم استفاده کنی خیلی عوارضت شدیدتر میشه به نظرم...  

احتمالا بی حسی از کمر میشم،                      ممنون :*

بی همگان به سر شود ، بی تو به سر نمیشود
2740

ان شاءالله که به سلامتی زایمان کنی و با لذت دیدن نی نی هیچ دردی رو احساس نکنی عزیزم... 

چجوری تعریف کردم خخخ اخه اینجا همه میگم درد و اینا نداره باور کن همینکه وارد اتاقشون شدن ای و اخ م ...

😅نمیدونم اونجوری مانتوتو گرفته بود و اینا دلم ریش شد 😂😂 من خودمو تصمیم به طبیعی دارم ولی اینایی که گفتی خیلی کولی بودن ناله دیدم بعد بیهوشی ولی جیغ  و اینا 😂

خودت چطوری میخوای زایمانتو

😅نمیدونم اونجوری مانتوتو گرفته بود و اینا دلم ریش شد 😂😂 من خودمو تصمیم به طبیعی دارم ولی اینایی ک ...

خخخخ

من اولی رو طبیعی دنیا آوردم عالی بود

ولی افتادگی خفیف رحم گرفتم مناسفانه..الان دکترها سزم نمیکنن..ولی میخوام سز کنم اخه میترسم با زایمان دوم بدتر شم

سر بچه بزرگ بود..اینم احتمالا سرش بزرگه خیای میترسم.سز دوست ندارم ولی مجبورم

خخخخ من اولی رو طبیعی دنیا آوردم عالی بود ولی افتادگی خفیف رحم گرفتم مناسفانه..الان دکترها سزم نمی ...

اخی 

یعنی افتادگی از اندازه سر بچه میشه ؟ یه ماما ی خصوصی بگیر اگه میتونی

2706