2752
2734

نذر زیارت عاشورا دارم و ب مدت سه ماه هر شب گفتم میخونم

اما همین ک شروع کنم بهم فشار میاد 

ی فشار بدی ب دست پام میاد ک حرصی میشم دلم میخاد دست کنم از ریشه موهام در بیارم از حرص

حتی موقع صلوات فرستادن 

باورم نمیشه همچین میشم اخه یعنی چی

تاحالا نذر و ...نکردم 

قران هم نخوندم اما دلم میخواد بخونم ک اینجور میشم 😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حضرت سجاد(علیه‌السلام) می‌فرمود: هرگاه این کلمات را بگویم، اگر جن و انس به زیان من گرد آیند باکی ندارم:

بِسْمِ اللّٰهِ وَبِاللّٰهِ، وَمِنَ اللّٰهِ، وَ إِلَى اللّٰهِ، وَفِي سَبِيلِ اللّٰهِ، وَعَلَىٰ مِلَّةِ رَسُولِ اللّٰهِ صَلَّى اللّٰهُ عَلَيْهِ وَآلِهِ . اللّٰهُمَّ إِلَيْكَ أَسْلَمْتُ نَفْسِي، وَ إِلَيْكَ وَجَّهْتُ وَجْهِي، وَ إِلَيْكَ أَلْجَأْتُ ظَهْرِي، وَ إِلَيْكَ فَوَّضْتُ أَمْرِي، اللّٰهُمَّ احْفَظْنِي بِحِفْظِ الْإِيمانِ مِنْ بَيْنِ يَدَيَّ وَمِنْ خَلْفِي، وَعَنْ يَمِينِي وَعَنْ شِمالِي، وَمِنْ فَوْقِي وَمِنْ تَحْتِي، وَما قِبَلِي، وَادْفَعْ عَنِّي بِحَوْ لِكَ وَقُوَّتِكَ، فَإِنَّهُ لَاحَوْلَ وَلَا قُوَّةَ إِلّا بِكَ

به نام خدا و به خدا و از خدا و به سوی خدا و در راه خدا و بر آیین رسول خدا (درود خدا بر او و خاندانش)، خدایا خویشتن را تسلیم تو کردم و رویم را به جانب تو متوجه نمودم و به تو پشت‌گرم شدم و کارم را به تو واگذاشتم، خدایا مرا به حفظ ایمان حفظ کن، از پیش رویم و از پشت سرم و از سمت راست و چپم و از بالای سرم و زیر پایم و آنچه نزد من است، به حول و نیرویت از من دور کن، زیرا جنبش و نیرویی جز به تو نیست

یـــــــــــا جواد الائمـــــــــــه ادرکنـــــــــــی *اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم* .................................................................................................................... قبول ترجمه متون مدیریت و مباحث کارآفرینی................................ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1017083
2731

این دستورات رو هرروز انجام بده،تا آخر عمر ترک نکن

هرروز ۴ قل ، آیه الکرسی ،وان یکاد
سه مرتبه سوره عادیات ، سه مرتبه سوره همزه ، هفت مرتبه سوره قریش بخون
حرز صغیر امام جواد ع رو بنویس همراهت باشه،هرروز هم بخون

هرروز بخون و به خودت و اهل خانوادت فوت کن👇👇👇

🌻دستور حصار:
یه بار آیت الکرسی و ۳بار هرکدام از سوره های توحید و ناس و فلق

🌻زمان.... ۳ موقع:
 بعد از نمازصبح، قبل از غروب و قبل از خواب

🌻خواص:
دورمون حصار ایجاد میشه و از سحر و چشم زخم و جنزدگی جلوگیری میکنه
بار اول بعد از طلوع که میخونی در طول روز ازت مراقبت میکنه، قبل از غروب در طول شب ازت مراقبت میکنه و قبل از خواب در طول خواب شبت ازت مراقبت میکنه و برات حصار درست میکنه

یـــــــــــا جواد الائمـــــــــــه ادرکنـــــــــــی *اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم* .................................................................................................................... قبول ترجمه متون مدیریت و مباحث کارآفرینی................................ http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1017083