2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

منم سره پسرم چهارماهه که بودم خونریزی کردم البته شدید نبود ولی یادمه خیلی ترسیدم و فک کردم دارم سقط میکنم اونقدر گریه کردم ..دکتر گفت که جفتم تکون خورده و جای نگرانی نیس یه روز بستری بودم و بعدش ۱۵ روز استراحت مطلق ..البته شما هم دکتر برو سرسری نگیر 

"تو زندگیم یه نفر هرگز بخشیده نخواهد شد"

منم هفته 18هستم اون روز یکم خون دیدم زنگ زدم دکتر گفت یا شیاف بزار یا خیلی ناراحتی بیا اینجا منم شیاف گداشتم خدا رو شکر 3روز هست هیچی دیگه نمیبینم

امن یجیب المضطر اذا دعاه ویکشف السو
2738

نمیخام بترسونمت ولی دختر خواهرشوهرم شش ماهه حامله بود نگو خونریزی کرده کم بوده گفته چیزی نمیشه که شبو خوابیده فرداش وضعیتش بدتر میشه میبرن بیمارستان بچه سقط میشه دکتر گفته بوده همون لحظه میاوردین دهانه ی رحم رو میدوختیم و از این چیزا که بچه سقط نشه ..منم اون برام تجربه شده بود که ترسیدم و سریع رفتیم بیمارستان 

نمیخام بترسونمت ولی دختر خواهرشوهرم شش ماهه حامله بود نگو خونریزی کرده کم بوده گفته چیزی نمیشه که شب ...

تو شش ماه فکر نمیکنم سرکلاز کنن اما حتما ی مراقبتهایی یاد اوری میکنن.شماهم برو دکتر ی ساعت وقتو میگیره اما خیالت راحت میشه 

❤️بگذار مهربانی خاصیت توباشد❤️
دعا کنید چیزی نباشه هفته آینده تولد دختر سه سالمه برای تولدش لحظه شماری کرده نمی‌خوام من چیزیم بشه ت ...

عزیزم انشاللع چیزی نمیشه برو دکتر حتما ..بعدشم خودتو اصلا خسته نکن برا تولدم بگو بیان کمکت دست ..تولد دختر گلتم مبارکه 

2706