2737
2734
عنوان

لطفا برای نابودی مادرشوهرم دعا کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 4324 بازدید | 136 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۵ ساله وقت و بی وقت میاد خونمون.پنج شنبه ها و جمعه ها اینجا میمونه ....ناهار و شامم فقط کباب و جوجه ...

مثل منه دلش پیش کبابه 

تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته
2731
2740

غصه نخور عزيزم شايد بعداً خوب بشه رفتارش 

با اينكه مادرشوهر خودم خيلي زن خوبيه و مثل دخترش باهام رفتار ميكنه يعني اگه يه روز بهم زنگ نزنه و تصويري منو نبينه خيلي غصه ميخوره خيلي از كارهامو انجام ميداد لباسامو ميشست و اتو ميكشيد تا ميكرد تَو كمدم ميزاشت و خونه مو تميز ميكرد همش بيرون خريد ميرفت حتما يه چيزي برام ميخريد مياورد خونه ميديد شوهرم نيست ميومد پيشم كه تنها حوصلم سر نره ما طبقه بالا بوديم تا شوهرم ميومد زود ميرفت پايين مارو تنها ميزاشت الانم همين رفتار هارو با عروس كوچيكش داره كه خواهر كوچيك خودمه خلاصه خيلي بهم ميرسيد بعدم كه ما دور شديم و اومديم خارج و اونا چقدررر گريه و زاري خيلي براشون سخته ولي وقتي كسي ميگه مادر شوهرم بده نميتونم درك كنم خوب چرااا بدي ميكنن 

مسافرين همه منتظر پرواز بودند ، من هم همين طور در حال استراحت ،متوجه دختري بودم كه با أسباب بازي كه در دست داشت مشغول بازي كردن بود ....وسط راه هواپيما دچار مشكل شده بود همه خيلي ترسيده بوديم صداي وحشتناك شكافته شدن هواااا .... لرزش پي در پي هواپيما .... در همان وقت بود كه متوجه دخترك شدم او تمام اين مدت چشم از أسباب بازي اش برنداشت و حتي ترسي كوچك در دلش نيوفتاد!!!!  همه فكر ميكرديم كه اين لحظات اخر زندگيمان است ....اما با شگفتي تمام در نزديك ترين فرودگاه فرود موفقي انجام شد !!  خيلي كنجكاو شده بودم تا بدانم چي باعث شجاعت ان دختربچه شده بود ؟ از دخترك پرسيدم چه چيزي باعث شده بود تَو در تمام اين مدت ارامش داشته باشي حتي زره اي ترس در وجودت پيدا نبود .. در حالي كه ما همه با سن زياد وحشت مرگ سروپايمان را فرا گرفته بود !!! دخترك با لبخندي كوچكي به خلبان هواپيما كه در حال نزديك شدن بود اشاره كرد و گفت .... پدرم .... چون پدرم خلبان بود من إيمان داشتم او مرا به سلامت به مقصد ميرساند ... كاش ما هم به خدايمان همينقدر إيمان داشتيم و در سخت ترين لحظات فقط با وجود او ارام ميشديم ...

همون کباب چرب و چیلی زیاد بهش بده یه تیکه روغن حیوانی هم بنداز رو برنجش بهش بده نوشابه هم فراوون 

اگه مواد درست کار بکنن سال دیگه این موقع پنجشنبه راحتی

تازه ثوابم کردی با دل شاد فوت شده

تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته
2706