2737
2734
تو ۲۶ هفته نمیمونه ؟    

دکتر که با قاطعیت گفت نمی مونه باید سی هفته کامل بشه شاید زنده بمونه و هش بهم میگفتن دعا نکن بمونه بچه با این شرایط اگه زنده بمونه بچه سالمی نخواهدبود😔😔

محتاجم به دعا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هنوز که هنوزه تو شوکم و باورم نمیشه اینقدر زجه زدم و گریه کردم بعد ماه رمضون رفتم چکاپ و دکتر گفت مشکلی نیست میتونی اقدام کنی یه ماه اقدام بودم اخرای ماه عفونت گرفتم رفتم سونو گفت یه کیست ۸سانتی داری😲دوباره دارم ال دی میخورم تا دوماه باز برم سونو ببینم تو چه وضعیتی هستم

محتاجم به دعا
2728
هنوز که هنوزه تو شوکم و باورم نمیشه اینقدر زجه زدم و گریه کردم بعد ماه رمضون رفتم چکاپ و دکتر گفت مش ...

عنبر نسارا دود بده برا عفونت خوبه برا کیستم منم داشتم سه دوره سیپروترون کامپاند خوردم رفت

2738

دنبال درمانم رفتم پیش رقایی برام لنفوسیت تراپی نوشته پیش دکتر کلاتر رفتم میگه منسوخ شده دکتر قبلیمم میگه سرکلاژ شکمی بکن والا موندم بین تشخیصای متفاوت یه دکتر دیگه هم ک میگفت اصلا هیچی نیس طبیعیه