2733
2734

سلام .من دوماهه باردارم بخاطر ویارم ک غزانمیتونم بپزم دوهفته رفتم خونه مادر شوهرم دوروز پیش خاهرشوهرا و همه دور هم بودیم خاهر شوهر کوچیکم هی تیکه مینداخت بم ک اتاقی ک شما هستید کثیف شده و لااقل اتاق خودتونا تمیز کن و...درحالی ک من همه کار میکردم خونشون فقط غزا نمیپختم.خاهر شوهر دیگه ام ک هم سن خودمه بام خیلی جوره مث دوتا دوستیم این خاهر شوهر کوچیکه رفته بش گفته چرا طرف دلارام رامیگیری انقد و...اونم ب من گف اینجور میگن بت منم شب اومدیم دیگ خونمون و اونجا ب روی خودم نیاوردم شب ب شوهرم گفتم

شوهرمم گف حتما یه اشتباهی کردی ک اون اونجور گفته گفتم من چیزی نگفتم حتی تو این یه ساله ک عروسی کردم از گل نازک تر ب هیچکس نگفتم.اینم بگم ک مادر شوهرم خیلی ماهه مث دختر خودش میدونه منا.خاهرشوهرامم خوبنا ولی زود عصبی میشن و مغرورن و خیلی رک هستن.فردا صبحش گفتن بیایید بریم گردش ماهم رفتیم و بعدناهاربود شوهرم گف پاشو بریم وقتی سوار ماشین شدیم خاهرشوهرکوچیکه و اون یکی را شوهرم صدا زد تو ماشین و کلی دعواش کرد و خیلی هم سیلی زد ک چرا ب زن من اینجور گفتی و تو چ کاره ای ک اینا گفتی و...برادر شوهرم اومد و گف چرا میزنیش و باهم دعواشون شد شدید..

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

کسی ب من تو این دوروزه و حتی اون موقعه دعوا چیزی نگفته.فقط مادر شوهرم خیلی ناداحته از دستم فک میکنه من باعث شدم ک شوهرم با خاهراش اینطور رفتار کنه.شوهزم حتی مادرشا زد ک چرا چیزی ب دخترا نمیگی چرا زن حامله را ازیت کرده و...درحالی ک مادرشوهرم اصلا چیزی نمیدونست وگرنه دخترشا دعوا میکرد.

2731
2706