2733
2734

سلام .من دوماهه باردارم بخاطر ویارم ک غزانمیتونم بپزم دوهفته رفتم خونه مادر شوهرم دوروز پیش خاهرشوهرا و همه دور هم بودیم خاهر شوهر کوچیکم هی تیکه مینداخت بم ک اتاقی ک شما هستید کثیف شده و لااقل اتاق خودتونا تمیز کن و...درحالی ک من همه کار میکردم خونشون فقط غزا نمیپختم.خاهر شوهر دیگه ام ک هم سن خودمه بام خیلی جوره مث دوتا دوستیم این خاهر شوهر کوچیکه رفته بش گفته چرا طرف دلارام رامیگیری انقد و...اونم ب من گف اینجور میگن بت منم شب اومدیم دیگ خونمون و اونجا ب روی خودم نیاوردم شب ب شوهرم گفتم

شوهرمم گف حتما یه اشتباهی کردی ک اون اونجور گفته گفتم من چیزی نگفتم حتی تو این یه ساله ک عروسی کردم از گل نازک تر ب هیچکس نگفتم.اینم بگم ک مادر شوهرم خیلی ماهه مث دختر خودش میدونه منا.خاهرشوهرامم خوبنا ولی زود عصبی میشن و مغرورن و خیلی رک هستن.فردا صبحش گفتن بیایید بریم گردش ماهم رفتیم و بعدناهاربود شوهرم گف پاشو بریم وقتی سوار ماشین شدیم خاهرشوهرکوچیکه و اون یکی را شوهرم صدا زد تو ماشین و کلی دعواش کرد و خیلی هم سیلی زد ک چرا ب زن من اینجور گفتی و تو چ کاره ای ک اینا گفتی و...برادر شوهرم اومد و گف چرا میزنیش و باهم دعواشون شد شدید..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کسی ب من تو این دوروزه و حتی اون موقعه دعوا چیزی نگفته.فقط مادر شوهرم خیلی ناداحته از دستم فک میکنه من باعث شدم ک شوهرم با خاهراش اینطور رفتار کنه.شوهزم حتی مادرشا زد ک چرا چیزی ب دخترا نمیگی چرا زن حامله را ازیت کرده و...درحالی ک مادرشوهرم اصلا چیزی نمیدونست وگرنه دخترشا دعوا میکرد.

2742
2738
2706