2733
2734
عنوان

انتخاب اسم دخترم

235 بازدید | 17 پست

لطفا نظرتونو اعلام كنين

از يه ليست خيلي زياد به اينا رسيدم

همه سايتارم گشتم 

تعداد رای : 11
نظرسنجی
كياناز
3
27%
آناهل
5
45%
آرمتي
1
9%
برسين
2
18%
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به نظر من هیچکدوم، راستش خیلی تلفظشون سخته. (بجز کیاناز) و حتما باید برای حروف آوا بذاری تا بتونن اسم بچه رو بخونن

کیا هم به نظرم یه کم پسرونه میزنه... حالا با ناز ترکیب شده که به نظر من ترکیب قشنگی نیست.

ببخشید استارتر من فقط نظر شخصیمو گفتم

از خون جوانان وطن لاله دمیده  / در ماتم سرو قدشان سروها خمیده
كياناز فخر پادشاهان آناهل اسم گل و فرشته پاكي آرمتي محبت و تواضع برسين دختر داريوش سوم

به نظرم بين اينا برسين و آناهل قشنگتره  

من ميگم آناهل... صدا كردنشم قشنگ تره

آناهل... آناااا ... آنااا مامان بيا اينجااا   

عزیزم من نطر خودمو میگم.  اسم آخری که اصلا جالب نیست.  دختر داریوش سوم که نشد معنی.  من یه دوستی دارم که اونم یه اسم عجیب غریب داره و همیشه ناراحته میگه من هر جا برم باید اسموو خودم بنویسم کسی بلد نیست وهمیشه باید توضیح بدم این چیه. 

قربون بودنت برم پسرم... 
2738

من نتونستم به هیچ کدوم رای بدم. نظر شخصیمو میگم استارتر جان.
من کلا با اسم های عجیب غریب صرفا به خاطر اینکه تک باشه، کنار نمیام. همیشه تک بودن ملاک قشنگ بودن نیست. فکر بچه ها باشیم در آینده که همش مجبورن اسمشونو توضیح بدن.
اسم اصیل و با معنا رو بیشتر ترجیه میدم . من دوستی دارم اسم دخترش رو گذاشته مهربانو و اسم پسرش آریا با این که قدیمیه ولی دلنشینه به نظرم

من نتونستم به هیچ کدوم رای بدم. نظر شخصیمو میگم استارتر جان. من کلا با اسم های عجیب غریب صرفا به خا ...

مرسي از نظرتون

ولي من اسم پسر اسم تكيه و عجيبم نيست و تا حالا مشكلي باهاش نداشتيم 

تك بودن اسم حتما به معني عجيب بودنشم نيست 

از نظر من هيچكدوم عجيب نيستن كه تو ليستم گذاشتم🙏🏻

2706