2737
2739
عنوان

فوق تخصص سقط مکرر

| مشاهده متن کامل بحث + 27588 بازدید | 105 پست
سلام عزیزم شما الان جواب گرفتی پیشه کدوم دکتر رفتین چه ازمایشاتی انجام دادین

بچه ها شما تروموفیلی رو انجام دادید؟ مربوط ب زن میشه یا مرداهم انجام میدن؟ واقعا گیج شدم

برا مامان شدنم ی صلوات میفرستین❤️ممنون میشم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ژن های تروموفیلی مربوط به زن هست  آقایون فقط باید DFIاسپرم و انجام بدن

دکترا فقط بفکر جیب خودشونن... الکی ازما این ازمایشو گرفتن

برا مامان شدنم ی صلوات میفرستین❤️ممنون میشم😍
سه بار همشون ایست قلبی بود از سه ماه تا ۵ماه ولی مورد شمارو زیاد دیدم. خیلی خیلی زیاد.

سلام عزیزم

اگه هنوزم سر می‌زنی ممنون میشم جواب بدی

چون منم دقیقن مثل شمام و دو بار به خاطر ایست قلبی جنین سقط داشتم

میخوام بدونم شما فهمیدین علت چیه؟

چه مشکلی بود؟

2731
سلام عزیزم اگه هنوزم سر می‌زنی ممنون میشم جواب بدی چون منم دقیقن مثل شمام و دو بار به خاطر ایست قل ...

سلام عزیزم شما باید پیگیری کنید معمولا مشکل انعقادی هست و ایمنی و یا اسپرم ضعیف و درنهایت ازمایش کاریوتایپ انشالله موفق باشید انشالله خدا ب همه با فرزندی سالم ببخشه من خودمم ۲تا سقط داشتم بخاطر ایست قلبی تو هفته ۸و۷ رفتم متخصص ژنتیک آز کاریوتایپ انجام دادیم و ازمایش های سقط مکررو نوشته اونم دو سه روز دیگ انجام میدیم

تو نمیدانی چقدر قوی هستی تا زمانی ک قوی بودن تنها چاره تو باشد
سلام عزیزم اگه هنوزم سر می‌زنی ممنون میشم جواب بدی چون منم دقیقن مثل شمام و دو بار به خاطر ایست قل ...

دکتر زنانم پیش دکتر عارفی وقت گرفتم

تو نمیدانی چقدر قوی هستی تا زمانی ک قوی بودن تنها چاره تو باشد
هم ایمنی و هم انعقادی.مشکل داشتم

دوست خوبم کاش ببینی پیامم رو

برای یه عزیزی اینو میپرسم

مشکل انعقاد داره خب هپارین میزد.مشکل ایمنی داشت سروم میزد ،این بار بارداری ۴امش بود همه اینکارو کرد،اما باز هم هفته۸سقط شد....هفته قبلیش قلب داشت،ایست کرد 

چیکارکنه؟؟؟پیش کی بره؟؟میگه فکرکنم باید رحم اجاره ای بگیرم

دکتر مهدی زاده شاهی به صورت کاملا تخصصی روی مشکل سقط مکرر جنین و درمان ناباروری کار می کنند. دخترخالم 2 بار سقط کرد بعدش هم هر کاری میکرد باردار نمیشد

بعد از کلی تحیق و سرچ و اینا دکتر مهدی زاده رو پیدا کرد واقعا ازشون راضی بود الانم هشت ماهشه یه ماه دیگه نی نی میاد بیرون

این مقاله رو پیدا کرد برای منم فرستاد منم میذارم خیلی اطلاعات خوبی در مورد سقط جنین داره

http://dr-mehdizadehshahi.ir/علت-سقط-مکرر-جنین/

شماره هم گذاشتم هر کی خواست وقت بگیره

02144008522 - 02144008523

2738
سه بار همشون ایست قلبی بود از سه ماه تا ۵ماه ولی مورد شمارو زیاد دیدم. خیلی خیلی زیاد.

عزمزم میدونم خیلی از این تاپیک گذشته ولی ممنون میشم اگر پیامم رو دیدی راهنماییم کنی منم سقط مکرر دارم با رزاقی بودم هیسترو هم شدم که یه قوس داشتم .بعد ۴تا سقط ایست قلبی و توقف رشد تو هفته ۸ این بار که باردار شدم رفتم پیش فروتن چون رزاقی گفته فعلا نمیاد ایران انوکسا و شیاف و سرم ivig داد بهم ولی بازم تو هفته هفت ایست قلبی شد جنینم. رزاقی برای شما یادتون هست چه داروهایی داد .از شانس من بارداری خورد به نبودن رزاقی

شما جنینتون رو دادید یرای آزمایش ژنتیک؟

خدایا حواست بهم هست؟! نخواه ازت ناامید بشم.این پنجمین بار بود که امیدم رو ناامید کردی۱۴۰۱/۰۳/۱۰
2706