2737
2739

حالا که به خیرو خوشی گذشت یه چیزی هم دوستانه بگم برای الان ...😘😘😘😘

عزیزم الان که دست روی قران گذاشت و پشیمونیشو ابراز کرد .دیگه بهش نشون بده که باز هم بهش اعتماد میکنی .هرچی که شد اصلا دیگه این روز رو به یادش نیار .بزار باور کنه میتونه روی خوبیت حساب کنه و از نو شروع کنه ...و یه راه حل کلی برای همه ی مشکلات .هر وقت دوست داشتی شوهرت یه رفتاری رو انجام نده و ترکش کنه .یا انجام بده و بهس عادت کنه .فقط بهش تلقین کن .اونو توی جایگاهش قرار بده ....الان برای این مسئله ..از این به بعد همش اونو توی جایگاه یه مرد با اقتداره مورد اطمینان که مثل کوه تکیه گاهه قرار بده ...اگر میخوای این موثوع کاملا حل بشه و دیگه به هییییچ عنوان تکرار نشه .اونو در جایگاه مردی قرار بده که بهش اطمینان داری .همشششش بهش بگو من دیگه بهت مطمئنم ..چه خوبه که حس خوب دارم ..اینکه میتونم بهت اعتماد کنم که تو امین من هستی خیییلی خوووبه .تو واقعا تکیه گاهه منی هیچوقت یادم نمیره که چطور هوامو داریو همه جا طرفه منی ..اینارو بهش با یه لحنی بگو که باور کنه ..تمسخر نباشه اصلا ..هیچوقت کاری نکن که در موقعیتی قرار بگیره که مجبور بشه بین تو ومادرش یکیو انتخاب کنه ..همیشه احترام مادرشو جلوی روی همسرت نگه دار و بزرگواریتو بهش ثابت کن ...هیچوقت دیگه توی هر مشکل و بحرانی بهش یاد اوردی نکن که یادته مادرت چیا گفت .این باعث میشه مشکل خیییلی بزرگ بشه .همیشه فقط همون مسئله رو حل کنین به گذشته بر نگردین که همه حرمت ها میریزه و دیگه هیچی ....خیلی خوشحالم که تونستی سربلند باشی .خیلی خوبه که شوهرت ابراز پشیمونی کرد و نگفت که دلم خواسته و خوب کردم ...بعضی مردا اینجورین ..دیدم که میگم 😂خلاصه که خااانومی کن در حق خودت و شوهرت و هیچوقته هیچوقت این پشیمونیشو تو سرش نزن ..نشه یه روزی که خدای نکرده دعوا شد ..بهش بگی این دفعه هم کاری که گفتم نگردی مثل اوندفه اخرش شرمنده میشی یا امثاله اینها ..کاری نکن که از پشیمون شدنش پشیمون بشه ..و تا جایی که میشه بهش محبت که تا جام درونش پر بشه .زمانی که سرریز بشه عشقشو تو زندگیتون میریزه و لذتشو میبری ...ذهنت رو رها کن و به فکر ایده ی جدید برای رنگارنگ کردن زندگیت برای خودت و شوهرت باش و به عواملی همچون مادرشوهر و خاهر شوهر و کلا فامیل شوهر اجازه نده ذهنتو مشغول کنن 😊😊☺☺☺☺☺موفق باشی دوووسته با فهم و شعووورم😊😊😊😊😊

خدایا شکرت 😍😍😍اگه میشه لطفا سه تا صلوات مهمونم کنین ...ممنونم مهربوووناااااا💐 ان شاء الله خدا به انتظار همه پایان خوش ببخشه ...الهی آمین 🌷

این اسم تاپیک های قبلیه مربوط به همین تاپیک هست .کسایی که میخوان ماجرا رو بدونن اینارو سرچ کنن ...

1.دنیا رو سرم خراب شد 

2.در راستای تاپیک (دنیا رو سرم خراب شد)

3.نتیجه ی راهنمایی دوستان در تاپیک ( دنیا رو سرم خراب شد )

😆😆😆😆😆

خدایا شکرت 😍😍😍اگه میشه لطفا سه تا صلوات مهمونم کنین ...ممنونم مهربوووناااااا💐 ان شاء الله خدا به انتظار همه پایان خوش ببخشه ...الهی آمین 🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزییییییزم .خیییییلی خوشحالم که چیزایی که گفتم بهت جواب داد و مشکلت حل شد ....خودت بودی که عاقل ...

سلام عزیزم واقعا ازت ممنونم که با راهنمایی خوبت باعث شدی که بتونم زندگیمو حفظ کنم 

سپااااااااااس فراوان

دلم نه عشق میخواهد نه احساسات قشنگ نه ادعاهای بزرگ نه بزرگ های پر مدعا... دلم یک دوست میخواهد که بشود با او حرف زد و بعد پشیمان نشد !!!...
حالا که به خیرو خوشی گذشت یه چیزی هم دوستانه بگم برای الان ...😘😘😘😘 عزیزم الان که دست روی قران گ ...

چشم همینکار رو میکنم 

تو خیلی خیلی  خوبی دوسته گلم مرسی که وقت میذاری برام😘😘

دلم نه عشق میخواهد نه احساسات قشنگ نه ادعاهای بزرگ نه بزرگ های پر مدعا... دلم یک دوست میخواهد که بشود با او حرف زد و بعد پشیمان نشد !!!...
2728

وای چه تاپیک خوبی بود

خوشحالم دوست عزیز که مشکلت حل شد

این دوستی هم که راهنمایی کرده واقعا حرفاش بینظیر بوده تحسین داره این همه فهم و شعور

امیدوارم که همیشه خوش باشین

خدایا نمیگویم دستم را بگیر چون همیشه گرفته ای...رها نکن🤲🤲🤲
وای چه تاپیک خوبی بود خوشحالم دوست عزیز که مشکلت حل شد این دوستی هم که راهنمایی کرده واقعا حرفاش ب ...

خیلی ممنون عزیزه دلم 

همچنین شما دوست عزیز😘😘

چشم همینکار رو میکنم  تو خیلی خیلی  خوبی دوسته گلم مرسی که وقت میذاری برام😘😘

چشمت بی بلا گلم ...خیلی دوست دارم توی دعاهات جا داشته باشم عزیزم ..ممنووون 

سلام عزیزم واقعا ازت ممنونم که با راهنمایی خوبت باعث شدی که بتونم زندگیمو حفظ کنم  سپااااااااا ...

😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄خیلی خوشحالم تونستم کمک کنم 😉😉😉😉😉قابلی نداشت ..خودت خواستی که شد 😍

2740
وای چه تاپیک خوبی بود خوشحالم دوست عزیز که مشکلت حل شد این دوستی هم که راهنمایی کرده واقعا حرفاش ب ...

ممنون عزیزم فهم و شعور از خودتونه 😄😄😄😄😄😄😆😆😆😆😆😆

چشمت بی بلا گلم ...خیلی دوست دارم توی دعاهات جا داشته باشم عزیزم ..ممنووون 

با این کاره بزرگی که برام کردی حتما دعات میکنم گلم شک نکن

اتفاقا منم دیروز پارک بودم ی خانومی میگف ی سایتی هس نی نی سایته خیلی خوبه من کلی ازش استفاده میکنم ...

اااااااااا شما بودین تو پارک خوشبختم 

.

.

.

.

.

خخخخخخخخخخخخ الکی مثلا من اون خانومم   

زشتی بندگانش را میداند ، اما می پوشاند ؛ آگاه است ، اما پنهان میکند ؛ نافرمانی میشود ، اما با بزرگواری می بخشد .
با این کاره بزرگی که برام کردی حتما دعات میکنم گلم شک نکن

مرسی عزیزم . کاری نکردم که 😆😆😆