2737
2734
من الان تاپیک قبلت رو خوندم خیلی خوشحال شدم که شما بهترین روش رو انتخاب کردین و زندگیتون رو نگه داشت ...

آره گلم راست میگی اگه راه دیگه ای رو انتخاب میکردم شاید اتفاق بدی می افتاد😘😘

دلم نه عشق میخواهد نه احساسات قشنگ نه ادعاهای بزرگ نه بزرگ های پر مدعا... دلم یک دوست میخواهد که بشود با او حرف زد و بعد پشیمان نشد !!!...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هم اون دوستمون عاقلانه شما رو راهنمایی کردن و هم شما عاقلانه تصمیم گرفتین با اینکه تو شرایط سختی بود ...

بله عزیزم واقعا عالی بود راهنماییش

منم با اینکه عصبانی بودم ولی خواستم که عاقلانه تصمیم بگیرم

دلم نه عشق میخواهد نه احساسات قشنگ نه ادعاهای بزرگ نه بزرگ های پر مدعا... دلم یک دوست میخواهد که بشود با او حرف زد و بعد پشیمان نشد !!!...
زدم فقط سه تا گزینه داره  تبادل نظر نیست

چرا زیرش مینویسه درباره ی من+ این رو بزنی نوشته تبادل نظر 

2728

اتفاقا منم ميخاستم بگم برا اينكه دل مامانشو به دست بياره شايد اينجوري ميگه خوب كاري كردي اميدوارم دگ تكرار نشه اين اتفاق برات عزيزم

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
انشالله همیشه خوشبخت و خوشحال باشین

مرسی دوستم همچنین

چه برنامه ای روی گوشیش نصب کردی؟

همیشه هم حذف کردن راهِ چاره نیست... گاهى باید بعضى ها را نگه داریم، تا زل بزنند به خوشبختىِ مان... که ببینند بعد از آنها، زندگى همچنان ادامه دارد!    عضو گروه قرمز بامداد خمار :وزن شروع ۸۱ 🙈    وزن هدف اول 75👸💪وزن هدف دوم 70😎وزن هدف نهایی 48😍😍من میتونم😉😉                         وزن فعلی : ۸۱👈۷۸.۵
2738
اتفاقا منم ميخاستم بگم برا اينكه دل مامانشو به دست بياره شايد اينجوري ميگه خوب كاري كردي اميدوارم دگ ...

فدات عزیزم واقعا از همتون ممنونم

دیشب هم برای اینکه از دلم در بیاره منو بر بیرون شام و گفته که قراره یه چیزی که خیلی دوس دارم برام بخره ولی خودمم نمیدونم چیه😊😊

چه برنامه ای روی گوشیش نصب کردی؟

Call recorder

خدارو شکر.آفرین به شما که صبور و عاقل بودی❤

فدات عزیزم 😘😘

سلام عزییییییزم .خیییییلی خوشحالم که چیزایی که گفتم بهت جواب داد و مشکلت حل شد ....خودت بودی که عاقلانه تصمیم گرفتی .

خدایا شکرت 😍😍😍اگه میشه لطفا سه تا صلوات مهمونم کنین ...ممنونم مهربوووناااااا💐 ان شاء الله خدا به انتظار همه پایان خوش ببخشه ...الهی آمین 🌷
2706