2737
2739

برین رواسم استارتر تبادل نظر روبزنید تاپیک قبلیشونو میبینید

خوشحالن مشکلت حل شد

لینکشو پیدا کردم . هورا.ورزش اب کردن شکم :https://www.instagram.com/p/BtT02aBgFgz/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=149hni6pn37m4  شروع ورزش من ، برای آب کردن شکم ... یازدهم دی نود و هفت😊بود .... ولی بخاطر بعضی مشکلات ... متوقف شده😣😣😣چند روز درمیون ورزش میکنم . امیدوارم بتونم👌...رژیم غذایی ندارم . فقط ورزش . اندازه دورشکم در اغاز کار ۸۸ . باید به شصت و هشت برسونم👌من میتونم 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دیدم داره به خودن بد بین میشه گفته که چجوری شده و این به دسته من رسیده

دلم نه عشق میخواهد نه احساسات قشنگ نه ادعاهای بزرگ نه بزرگ های پر مدعا... دلم یک دوست میخواهد که بشود با او حرف زد و بعد پشیمان نشد !!!...
اونم اول گف چه برنامه ای نصب کردی رو گوشیم

خخخخخ بگو یه برنامه ای که مکالماتت ارسال میشه به گوشی من پس حواستو جمع کن . خودتم نمیتونی پیداش کنی 

(شوخی کردم )

خدا همان است که ما میخواهیم . کاش ما هم همانی باشیم که خدا میخواهد...
2728

بهش گفتم دیگه بهت اعتماد ندارم 

از کجا بدونم الان پاتو از خونه گذاشتی بیرون دوباره به مامانت زنگ نزنی و دوباره تکرار شه

دلم نه عشق میخواهد نه احساسات قشنگ نه ادعاهای بزرگ نه بزرگ های پر مدعا... دلم یک دوست میخواهد که بشود با او حرف زد و بعد پشیمان نشد !!!...
2738

تاپیک چه متفاوته  

تا حالا ندیده بودم یکی بیاد بگه به پیشنهاد کی عمل کرده.خیلی بامزه و جالب بود

سقراط میگه:وقتی دیدید سایه انسان های کوچک در حال بلند شدن است... بدانید آفتاب سرزمین شما در حال غروب کردن است.

اونم آورد دست گذاش رو قرآن که دیگه هرچی شد به مامانم نمیگم

چه خوبه که این نی نی سایت هست واقعا منم یه جاهایی از راهنمایی بچه ها استفاده کردم که خیلی به دردم خو ...

اتفاقا منم دیروز پارک بودم ی خانومی میگف ی سایتی هس نی نی سایته

خیلی خوبه من کلی ازش استفاده میکنم

منم بادی به غبغب کردمو   گفتم

عهههه ارررره منم عضوشم

انقذه خووووبه که نگووووو😎😉

به نام خدا همون راد هستم دیگه هرکی نشناخت کم سعادتی از خودشه بههههلهههه😎
تاپیک چه متفاوته     تا حالا ندیده بودم یکی بیاد بگه به پیشنهاد کی عمل کرده.خیلی بامزه و ...

برا خودمم  خیلی جالب بود😊😊

من الان تاپیک قبلت رو خوندم خیلی خوشحال شدم که شما بهترین روش رو انتخاب کردین و زندگیتون رو نگه داشتین همراه با شرمندگی همسرتون، در حالی که اگه کار دیگه ای میکردین ممکن بود همه چی خراب شه

خدایا شکرت

و قول داد که دیگه تکرار نشه 

خودشم گف میخواد گوشی بخره امروز و برنامه ی ضبط مکالمه رو نصب کنه رو گوشیش تا بهم ثابت کنه که اگه مامانش هم چیزی گف ازم دفاع میکنه از این به بعد