2737
2739

من تازه دیشب فهمیدم که ارشد قبول شدم ...اگه میشه به من و دوستای دیگه ای که امسال قبول شدن از تجربیاتتون بگید...اگه لازمه نصیحتی چیزی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

موفق باشی عزیزم نصیحتی نیست فقط از الان بفکر پایان نامت باش مقاله هم زیاد بخون اگرم برات مهمه زبانتو خوب کن

وصل تو کجا و منه مهجور کجا/دردانه کجا حوصله مور کجا/هرچند ز سوختن ندارم باکی/پروانه کجا و آتش طور کجا.................سعید ابوالخیر
2738

بستگی داره میخواهید ارشد بخونید یا مدرک ارشد بگیرید!!!

تازگیا خیلیا ادعای داشتن مدرکشون میشه ولی واقعا زحمتی براش نکشیدن. یعنی درسها رو مثل دوره کارشناسی پاس کردن و بعدم پایان نامه رو پول دادن تا براشون بنویسن! اینا ارشد نخوندن فقط ارشد گرفتن!!

اگر واقعا قصد ارشد خوندن رو دارید اول از همه سعی کنید مقالات به روز رشته و گرایش خودتون رو مطالعه کنید تا نهایتا  ترم دوم بتونید موضوعتون رو انتخاب کنید. برای پایان نامه هم خیلی روی اساتید حساب باز نکنید، اول و آخرش خودتون هستید. حتما به مقاله دادن فکر کنید. حتی شده کنفرانس داخلی شرکت کنید. همش براتون تجربه میشه و امتیاز داره.

کتابها معمولا به زبان انگلیسی هست؛ اولش ی کم سخته ولی راه میوفتید.

مشاوره خانواده علوم تحقیقات تهران

خیلی تبریک میگم عزیزم، زندایی من همین رشته رو همین دانشگاه قبول شد دو سال پیش و بهمن ماه هم دفاع کرد، کلا از دانشگاه و استادا راضی بود، ولی میگفت خودش هم کارگاه اینا هم شرکت کرده بیرون و کتاب اینا هم زیاد خونده، موفق باشی  

I'm sorry, please forgive me, I love you, Thank you    

تبریک میگم.موفق باشی

هر جلسه صدای استادو پر کن.از الان موضوع پایان نامتو انتخاب کن و استادتو مشخص کن بعد شروع کن به نوشتن پروپوزال که خودش 1سال طول میکشه بنویسی و تایید بشه که مث من نخوای شهریه اضافی پرداخت کنی