2733
2739

چند ساله درگیر اعتیاد همسرم توهمات و عوارص خوردن قرصهای لعنتی ترامادونش هستم. اگه یک روز خوشی بوده بقیه کلا درد و زجرو اشک بوده   و بچم سه ماهش بود که  شکم به واقعیت تبدیل شد 

اخرین تایپیکم هست  

بعد دعوا که خونوادم هیچ عکسالعملی نداشتن  باهاشون قطع رابطه کردم. تا دیروز

تو این مدت چندینو چندین بار داداشام زنگ زدن حتی یک بار هم گوشی رو روشون بر نداشتم. دیروز مادر از صبح گریه میکرد که عید پاشو بیا دیدنم من یه شهر دیگم.  گفتم که نه خونواده ای که تو سختی پیشم نیستن نمیخوام و تا عصر که صحبت کردم بازمادرم گریه کرد و دلم طاقت نیاورد و گفتم میرم چند ساعت پیش مادرم و بر میگردم همین که راه افتادم زنگ زدن که اونام دارن میان دیدنم وقتی فهمیدن من دارم بر میگردم نیومدن خلاصه که بر گشتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی برگشتم فهمیدم بابام  با داداشام حسابی دعوا کرده و کلی فش نثارشون کرده   شب نشستیمو با برادر بزرگمو بابام  بابام گفت میبینی که کار ندارم و هستو نیستم رو دادم داداشت کار میکنن. خدا بخواد قراره تو این چند ماه برم سر کار  گفت فقط این یکی دو ماه رو تحمل کن و  به محص اینکه یه حقوق ثابت داشتی که محتاج دست کسی نباشی  میریم دنبال کارهای طلاقتو همه جور پشتتم ولی باید از پس خودتو دخترت بر بیایی 

برای اولین بار تو زندگیم از خوشحالی چنان بغضی گلومو گرفته   حالا میخوام با همسرم صحبت کنم ببینم از داراییمون چی میده بهم  فقط یک موردی هست دخترم رو اگه تا ۷ سالگی بگیرم بعدش چی میشه؟؟

2728

تا ۷ سال دخترت پیشته. بعد اگه همسرت صلاحیت داشته باشه و اعتیاد و ... نداشته باشه حضانتش با اونه تا ۹ سالگی. ۹ سالگی هم میتونه خودش انتخاب کنه. اگه معتاده که میتونی همین حالا حضانتشو کامل بگیری

خدایا عزیزانم را سلامت بدار.

خوشحال شدم ...کاش پدر من پشت خواهرم بود ..کاش خواهرم نجات پیدا کنه.خدااااااا

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗
2740
تا ۷ سال دخترت پیشته. بعد اگه همسرت صلاحیت داشته باشه و اعتیاد و ... نداشته باشه حضانتش با اونه تا ۹ ...

ولی ثابت کردن اعتیاد سخته کار چنان راحتی نیست تازه بدبخت مثلا موقعیت شغلی داره

شوهرت با طلاق موافقه؟

محبوب جان نمی دونم از اون مردای قد و مغروره و تو دعوا میگه طلاقت میدم ولی آخرین بار که اومدم قهر کنم برم کاملا غلط کردم از وجناتش معلوم بود 

ولی با خودم عهد کردم این بار دیگه این رفتارو نشون بده  دیگه نمیبخشم

طلاقت روبگیر نفس بکش زندگی باادم معتاد جهنمه اگه گفت ترک میکنم خام نشی توبه گرگ مرگه    

وحشتناکه  همسرم از اوناست وقتی نشه نیست چنان مهربان هر چی اشاره کنم حرف منه وگرنه اونقدر نامهربون و عوضی میشه حد نداره اخرین بار توهم گرفته بو داشتم خونه رو تمیز میکردم  اومد دست کرد دور گردنم  میخواست خفم کنه کی بود این مرده از خونه رفت بیرون

پدرم تازه فهمیده مشکلمون رو  گفت یه مدت ولش کن بیاد خونه هر غلطی خواست بکنه دست دخترو بگیر و مشغولش کن  اونم هر کار خواست  کار نداشته باش  میگفت باید خودش به اون مرحله برسه.

ولی من سختمه   وقتی بوی مواد میده میمیرم وقتی قرص میخوره  هزار بار زنده میشمو میمیرم 

نمیدونم عشق ترحم نمیدونم با وجود اینکه  تک تک مغز استخونام از دستش به درد اومده دلم به حالش میسوزه

ولی  این بار رویه فرق کرده  میزارم حتی تو خونه هر غلطی هواست بکنه به روی خودم نمیارم 

اینم به خاطر دخترم و پدرم که قول داد همه حور پشتنهو گفت این یک راهم به خاطر اون قبول کنم.