2737
2739

سلام من هفته ۲۴ هستم و دندونم درد میکرد و الان خوب شده . دکتر زنان گفت ممکنه باعث زایمان زودرس بشه و اگه نگه داری ریسکه . دندون پزشک ولی منو قبول نکرد و نگاه کرد گفت زیاد پوسیده نیست و اذیت میشی من الان نمیتونم بهش دست بزنم . دو سه جای دیگه هم رفتم قبولم نکردن . منم تو شهرستان هستم جایی مخصوص باردار ها ندارن . به نظرتون همینطوری مدارا کنم ؟ یا حتما پیگیر بشم و درستش کنم؟ ضمن اینکه سرکلاژ ی هستم و تو استراحتم و بیرون رفتن اینا برام سخته

کسی بوده دندون خراب داشته باشه گاهی هم درد کنه و تا آخر بارداری به خیر گذشته باشه؟

من دندونم چند هفته پیش خیلی درد میکرد پوسیده بود رفتم برام عصب کشی کردن و پانسمان کرد گفت بعد زایمان پر میکنیم ولی خیلی اذیت شدم استرسشم زیاد بود و دندونم عفونت کرده بود زیاد بی حس نشد

‏ناموساً چطوری ساکن اروپایید بعد عزاداری ‌هم میکنید؟ ما از پارسال که واسه خونمون توالت فرنگی نصب کردیم آتئیست شدیم:)😂اسمم زهراس 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من اصن به دکترم نگفتم خودم رفتم دندون پزشکی از بس درد داشت گفتم هر چه باداباد خب عفونتم بده دیگه واسه جنین رفتم درستش کردم ککپسول آموکسی سیلین و استامينوفن هم مصرف کردم بعدش 

‏ناموساً چطوری ساکن اروپایید بعد عزاداری ‌هم میکنید؟ ما از پارسال که واسه خونمون توالت فرنگی نصب کردیم آتئیست شدیم:)😂اسمم زهراس 😊

میگن تو سه ماهه دوم میشه رف درست کرد منم اوایل هفت بودم رفتم 

فقط عکس ضرر داره که نگرفتن از من

2740

نمیدونم ولی علایم من اینا بود یکی پوسیدگی دندون درد لثه و درد گوشم هیچی هم آرومش نکرد