2733
2734
عنوان

کوکوی بادمجان🍆🍆🍆🍆

| مشاهده متن کامل بحث + 13831 بازدید | 40 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مرسی دوستای گلم😍😍😍😍فکر کنم سلیقه ایی باشه طعمش من از تجربیاتتون استفاده میکنم شاید ما هم دوست داشتیم😍😍😍ببخشید که تک تک نظر نذاشتم😘😘😘

من ساده بودم تو مرا نخواستی و من تنها ماندم   تو کنجدی می خواستی...عاشقانه های یک بربری  
2731
من شنيدم كه خَيلي خوشمزه است منتهي بايد با بادمجون سرخ شده باشه ولي كوكوي لوبيا سبز رو كاملا ...

چه جوریه عزیزم😍؟

من ساده بودم تو مرا نخواستی و من تنها ماندم   تو کنجدی می خواستی...عاشقانه های یک بربری  
من شنيدم كه خَيلي خوشمزه است منتهي بايد با بادمجون سرخ شده باشه ولي كوكوي لوبيا سبز رو كاملا ...

کوکوی لوبیا سبز منظورمه

کوکوی لوبیا سبز منظورمه

ببين دو روش هست كه تفاوتش فقط توي موادشه

اولي فقط لوبيا سبزه و تخمِ مرغ

دومي هويج و سيب زميني نگيني خورد شده هم داره

هر دو عالي هستن

بايد مواد اوليه رو ريز خورد كني و با روغن تفت بدي در واقع بپزي

بزاري كمي خنك بشه

بعد با تخمِ مرغ، نمك و زردچوبه و فلفل و دارچين، در صورت تمايل گردو و زرشك مخلوط كني و دقيقا مثل كوكو سبزي آماده كني

منتهي مقدار و اينهاش رو حفظ نيستم

هميشه سرچ ميكنم كوكوي لوبيا سبز (مخصوص تبريزي هاست)

ببين دو روش هست كه تفاوتش فقط توي موادشه اولي فقط لوبيا سبزه و تخمِ مرغ دومي هويج و سيب زميني نگين ...

ممنون گلم😘😘😘😍

خیلی خوشمزس بادمجونو رنده کنید با یه قاشق روغن تفت بدید ابش کشیده شه  بعد پیاز عسلی و یه حبه س ...

ممنون حتما امتحان میکنم

مزه کوکوی گوشت میده...خیلی خوشمزه ست. رنده می کنی. نمک می زنی ابش بره. بعد داخل توری می زاری می چلو ...

عزیزم تخم مرغ نمیزنی؟ بادمجون خام رو رنده میکنی دیگه؟

پسرم دنیامه ⁦❤️⁩😍
کوکوی لوبیا سبز منظورمه

کوکوی لوبیاسبز سیب زمینی نگینی.پیاز.هویج خلالی.گوشت چرخکرده.مرغ پخته همه رو سرخ میکنی البته جدا جدا,بالوبیاسبز پخته قاطی کن توش تخم مرغ وادویه بزن زعفروون عالی میکنه مزشو بریز توتابه هرچقدموادت بیشترباشه بهتره,باشعله خیلی کم بپز عالیه عالیییییییییییی

عشق من پسرمممممممممممم
2706