2737
2734

وای چقدر سینوزیت بده کی تجربه عمل داشته راضی بودین؟ من می خوام ماه دیگه برم برای عمل تو این اوضاع کرونا یکم می ترسم ولی بهداشت رو رعایت می کنن ایشالله خیلی تعریف کلینیک ام او اچ رو شنیدم واقعا حرفه این

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من عمل کردم و خیلی راضیم. چون اصلا بازگشتی نداشته. تازه عمل من باعث شد خیلی از آشناهام که سینوزیت داشتنم به فکر جراحی بیفتن. دکترم هم دکتر رزیتا جعفری بودن خیلی خانم خوب و با حوصله این. من هنوزم گهگاهی برای معاینه میرم پیششون که یه وقت مشکلی نباشه

جدیدا هم از یه سایتی مشاوره آنلاین میدن که میشه تصویری یا صوتی باهاشون تماس گرفت و صحبت کرد. به نظر من که خیلی قابلیت خوب و جالبیه. 

https://mavarateb.com/doctor/دکتر-رزیتا-جعفری

عزیزم من سه ساله عمل کردم بر نگشته کلینیک moh رفتم برای جراحی و خیلی خوب عملم کردن. این سایتشونه ...

خدالعنتت کنه که به خاطرتبلیغات که معلوم نیست چقدسودشومیبری میری هرجاکه بحث عمل سینوزیته تبلیغ این کلینیکومیکنی خداازت نگذره

2728
خدالعنتت کنه که به خاطرتبلیغات که معلوم نیست چقدسودشومیبری میری هرجاکه بحث عمل سینوزیته تبلیغ این کل ...

هرجا بزنی سینوزیت اینا هستن دارن تبلیغ میکنن،متاسفم واقعا...من عمل کردم فلان جا اینم شمارش 🤦‍♀️

ن تــو آنــی کـــ همـــانــی،ن مــن آنــمـ ک تــو دانــی...
من کردم ولی فرقی نکردم

برای این کار باید به یک متخصص گوش، حلق و بینی مراجعه کنید . من اول مشاوره آنلاین گرفتم بعد رفتم حضوری انجام دادم. خیلی هم راضیم

پزشکم دکتر نسرین راستا بود. 

اگه مشاوره پزشکی میخواهید از ایشون باید برید سایت mavarateb.com اسم دکتر سرچ کنید و مشاوره آنلاین بگیرید.

شماره مطلب ایشون هم : (021) 88687307 – 88683300

2738

اگر به دنبال  بهترین جراح سینوزیت و جراح بینی هستید، دکتر نسرین راستا در این زمینه بهترین هستند

شما میتوانید وارد سایت دکتر راستا شوید و نمونه کارهای ایشون مشاهده کنید.

همچنین می توانید مشاوره واتس آپ داشته باشید و سوالات خود را بپرسید.

جهت مشاهده سایت و مشاوره واتس اپ وارد لینک زیر شوید:

https://dr-rasta.com/

وای چقدر سینوزیت بده کی تجربه عمل داشته راضی بودین؟ من می خوام ماه دیگه برم برای عمل تو این اوضاع کر ...

سلام شما عمل کردین درمان شدین و سینوزیت ازبین رفت  نتیجه چطور بود؟ چطور از moh وقت گرفتین اخه ستا مطب رو جدا جدا آدرس نوشته

من دو سال قبل دانشجوی قزوین بودم اونجا پیش دکتر فرشید صفدریان عمل سینوزیت کردم تا الانم برام مشکلی پ ...

سلام شما  از نتیجه جراحی راضی هستید دیگه مشکلی پیش نیومد؟

وای چقدر سینوزیت بده کی تجربه عمل داشته راضی بودین؟ من می خوام ماه دیگه برم برای عمل تو این اوضاع کر ...

سلام عزیزم شماچندوقت پیش گفته بودین میرین واسه عمل سینوزیت الان انجام دادین؟؟چطوره راضی هستین؟؟؟

2706