2733
2734

من دقیق 1ماه که رژیم دارم از اول همین ماه شروع کردم 83.4 وزنم بود دلم میخواست کلا 70کیلو باشم اما حالا که دارم میرسم بهش دوست دارم وزن ایده آل بر اساس قدم بشم

من عاشقم  عاشق این دنیایه دیوانه  

من خوب میتونم تحمل کنم وکاری که بخوام انجام بدمو میدم به طوری که سختی رژیمو به دوش کشیدم تو این 1ماه اصلا وزن نکردم خودمو وحالا میبینم که 8کیلو کم کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هشت کیلو برای یک ماه خیلی زیاده. مواظب باش به جای چربیا عضلاتت آب نشن.

و به نظر من شصت کیلو برای قدت مناسب تره. اصولا باید کمی کمتر از قدمون منهای صد باشیم.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!

بدون رفتن به دکتر وهیچ ورزشی اینکارو انجام دادم،اول از همه برنج،نان،روغن و شامو حذف کردم،وعده غذایم فقط ناهار بود،عصرونه وشام:میوه،گوجه،کاهو،شیرو عسل،گردو،فندق،بادام،بلال،ماست با طعمهای مختلف،خربزه،پنیر،هندونه،هویج بود وخیلی خیلی زیاد آب،بعضی وقتا چشام سیاهی میرفت برای اینکه خوبشم یه دونه خرما میخوردم،تنقلات:مثل بستنی،چیپسو پفک،تخمه و...تعطیل

کممممممممممممممممممممممک

یه مشکل خیلی بزرگ دارم اینه که میتونم خوب کم کنم وزنمو اما نمیتونم ثابت نگهش دارم برای اینکار رفتم ترازو خریدم که اگه تغییر ایجاد شد دوباره مراقب خوردنم باشم وبه اطرافیانم هم گفتم که اگه متوجه پرخوریم شدن بهم گوشزد کنن چون شدید از اینکار بدم میاد واین باعث میشه دست از غذا خوردن بکشم ویه چیز دیگه که من وقتی حوصلم سر میره غذا میخورم چه گرسنه باشم چه نباشم مثلا اگه الویه درست کنم یا سالاد ماکارونی ویا هر غذای دیگه اگه اضافه کنه اونقدر میرم سر وقتش تا تمومشه اینجور خیالم راحت میشه دیگه نیست ولش میکنم دلیل چاقیم اینه شما بهم راه حل بدین برای این مشکلم که به وزنی که میخوام رسیدم همون بمونم پیشاپیش تشکر بابت راهنمایاتون:-)

2738

گلم برنج و نون نباید حذف بشن باید کم بشن

الان برنج نخوری ریزش موی شدید میگیری ها

بایددد مکمل مصرف کنی

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
بدون رفتن به دکتر وهیچ ورزشی اینکارو انجام دادم،اول از همه برنج،نان،روغن و شامو حذف کردم،وعده غذایم ...

حذف شام بدترین کاره.

در اصل باید ناهار رو حذف کنی و عصرونه سبک بخوری

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))

من یسری غیر اصولی رژیم گرفتم موهام ریخت معدمم ترکید

ولی بعدش ک رفتم دکتر همه چی تحت کنترل بود

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟