2733
2739
عنوان

بیان ببینین چه جوری لاغر شدم و کمکی که از شما میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 132393 بازدید | 111 پست
کممممممممممممممممممممممک یه مشکل خیلی بزرگ دارم اینه که میتونم خوب کم کنم وزنمو اما نمیتونم ثابت نگ ...

سلام منم همین مشکل و دارم

خیلی چاقم و دوست دارم رژیم بگیرم اما نمیشه

سعی میکنم رژیم بگیرم ولی یه خوراکی چیزی ببینم میخورمش

یا مثل شما بی دلیل اگر حوصلم سر بره و گشنم نباشه میرم یه چیز میخورم.

واقعا نمیدونم چیکار کنم الان من اگر مثل شما انجام بدم یعنی میشه؟ لاغر میشم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام بچه ها من به واسطه یکی از دوستان داخل همین سایت که به من برای اضافه وزنم قرص پیشنهاد داد ک بعد از مصرفش کاهش وزن نداشتم ک هیچ من زخم معده گرفتم و کلی اذیت شدم که 2ماه پیش خودم پیجیو پیدا کردم برای خانم ضیایی بود محصولاتشون گیاهی بود مصرف کردم الان خیلی راضیم خواستم به خانمای دیگه هم معرفی کنم مثل من اذیت نشن و ضرر نکنن 

اینم ایدیه پیجشون هست laqari_vazn@

من حدود 8 ماه قبل ، 130 کیلو بودم واقعا این اضافه وزن به زانوام فشار میاورد خیلی اذیتم میکرد تصمیمم گرفتم پیش دکتر جمیلی > شاهین .. بای پس کلاسیک کنم توو این 8 ماه 45 کیلو کم کردم واقعا از این انتخاب بی نهایت راضیم 

2742

خوشبحالت منم الان رژیمم هیچی نمیخورم تو 17روز 4کیلو کم کردم اراده ام از دست داده بودم اونقدر خوردم غذا تا مریض شدم چون معده ام کوچیک شده بود ولی باز از امروز هیچی نخوردم تصمیم گرفتم صبحانه به صبحانه  امیدوارم وزن منم روزی بشه 64کیلو الان 74هستم موفق باشی 

باسلام...

بنده مشاور کارشناس طب سنتی هستم 🙋‍♀️

نحوه ی کار ما طب سنتی گیاهی و اصلاح مزاج از طریق عصاره گیاهان موثر است. 🌱

☆مشاوره تلفنی کاملا رایگان صورت میگرد.☆

بیماری هایی همچون:

●تیرویید 

●کبد چرب

●مشکلات گوارشی(نفخ،ریفلاکس،ترش،یبوست،پرخوری عصبی)

●مشکلات خونی

●بلغمی

●اضافه وزن

●افزایش وزن

●میگرن

●دیابت

●افسرگی،استرس، اضطراب

و.....

درصورت تمایل به مشاوره ما لطفا اطلاعات فرم زیر را پر کرده و منتظر تماس از طرف مشاور باشین....👇👇👇👇👇🎈

https://formafzar.com/form/cggkm