2737
2739
عنوان

خاطرات بارداری تا زایمان من(بسیار بسیار تلخ)😢

| مشاهده متن کامل بحث + 204087 بازدید | 857 پست

ممنونم عزیزم انشالله که  نی نیت بسلامتی بیاد بغلت تو رو خدا برا منم دعارکن این روزای سخت بگذره خدا بهم صبر بده جز صبر از خدا چیزی نمیخوام 

ميشه يه روزی منم بی بی چکم مثبت شه. لطفا دوستان واس مادر شدنم صلوات بفرستين.ممنونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهي بميرم،منم سقط كردم ولي سه ماهه ابنهمه عذاب كشيدم موقع دفنش.هنوز از همونحا رد شدني دلم ميگيره ميدونم جاش يه گل خوشگل درومده 😭البته اگه كلاغا نخورده باشنش😭😭تو كه جاي خود داري نه ماه.عزيزم.منم اگه بچمو داشتم الان پنج شيش ماهه بودم.كاش ني ني ات رو به دنيا اوردي حتما برامون تاپيك بزني يا ادامه اينجا بنويسي .❤️❤️خدا محمد نيكانتو حفظ كنه برات.اسم ني ني من بنيامين بود😢😭هنوز تعيين جنسيت نرفته بودم ولي ميدونستم پسره.

🙄🙄
2731
الهي بميرم،منم سقط كردم ولي سه ماهه ابنهمه عذاب كشيدم موقع دفنش.هنوز از همونحا رد شدني دلم ميگيره مي ...

برای دلت بمیرم عزیزم خدا بهت صبر بده من واقعا پیر شدم چشم حتما اگه خدا بخواد صحیح و سالم بده بغلم حتما عکسشو میزارم دعام کنید

و دوباره مادر شدن زیباترین حس جهانم شد 
برای دلت بمیرم عزیزم خدا بهت صبر بده من واقعا پیر شدم چشم حتما اگه خدا بخواد صحیح و سالم بده بغلم حت ...

خدانكنه عشقم.حتما دعات ميكنم اگه قابل باشم پيش امام رضام حسابي رفتم حرم يادت ميكنم❤️❤️

🙄🙄
خدانكنه عشقم.حتما دعات ميكنم اگه قابل باشم پيش امام رضام حسابي رفتم حرم يادت ميكنم❤️❤️

لطف میکنی عزیزه دلم حتما یادم کن اسمم رویاس

تا حالا تو عمرم بچه ای و ندیده بودم که انقدر شبیه مادرش باشه این و تمام کسایی که عکسشو دیدن میگفتن به خدا یه وقتایی خودمو تو ایینه میبینم انگار پسرم و میبینم خیلی دلم شکسته اخساس میکنم یه تیکه از وجودن کنده شده

2740
یعنی ممکن بچه  ی منم بخاطر ضربان قلبش ایست قلبی کرده باشه اخه روزای اخر هر روز نوار قلب میدادم& ...

دکترم میگفت امپول فشار باعث افت ضربان شده 

نمیدونم به خدا

لطف میکنی عزیزه دلم حتما یادم کن اسمم رویاس تا حالا تو عمرم بچه ای و ندیده بودم که انقدر شبیه مادرش ...

ميفهمم چي ميگى رويا جونم قربونت برم اون دقيقا تو بودي يه تيكه از وجودت روحت بوده.😢😢😢انشالله محمدنيكان خوشگلتو بغل بگيري كپي خودت باشه عشقم

🙄🙄
ميفهمم چي ميگى رويا جونم قربونت برم اون دقيقا تو بودي يه تيكه از وجودت روحت بوده.😢😢😢انشالله محمدن ...

فدای دل مهربونت برم من انشاالله خدا زود زود دلتو شاد کنه 

فدای دل مهربونت برم من انشاالله خدا زود زود دلتو شاد کنه 

فدات بشم ،تو يادم ميموني ،از معدود افرادي كه مهربون بودن باهام تو اين سايت.خدا دلتو شاد كنه.حيفه تو به اين مهربوني بچه اي نباشه تا از وجودت لذت ببره.😍😍😍🤩🤩🤩

🙄🙄
فدات بشم ،تو يادم ميموني ،از معدود افرادي كه مهربون بودن باهام تو اين سايت.خدا دلتو شاد كنه.حيفه تو ...

تو به من خیلی لطف داری قشنگم خوشحالم که دوستی مثل تو پیدا کردم 

فردا روضه علی اصغر دارم حتما حتما دعات میکنم که خدا زود زود دامنتو سبز کنه و دلتو شاد کنه

تو به من خیلی لطف داری قشنگم خوشحالم که دوستی مثل تو پیدا کردم  فردا روضه علی اصغر دارم حتما ح ...

قربونت برم مرسي رويا جوني.بازم يهت سر ميزنم.مرسي عزيزم ،لطف نيست ،ديدي ادم يهويي بعضي اوقات مهر كسي به دلش ميفته تو از همونايي.فدات شم.

🙄🙄

عزیزم داستانتو چند ماه قبل خوندم ...ایشالا خدا مواظب همه نینی ها باشه ..نی نی شما ام سالم دنیابیاد

یا حسین ع .مظلوم حسین ع ..یا امام رضا ع                یا ابوالفضل العباس ع😭😭😭❤❤❤❤❤❤