2737
2734
عنوان

خاطرات بارداری تا زایمان من(بسیار بسیار تلخ)😢

| مشاهده متن کامل بحث + 204085 بازدید | 857 پست
😢😢😢😢😢😢

شمام برو.اخه شماها واسه چی اومدین غم و غصه دوست دارین؟؟

زندگی رو زیاد جدی نگیر ، چون تهش زنده ازش بیرون نمیای💚💚 وقتی می خندی مثل رویایی.کاش خودت می دیدی که چقدر زیبایی.....پسرم💚💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه خوده خدا بچم سیده تورو جدش برام نگهش داره اینا چی میگن منم گفتم نمیدونم انقدر درد داشتم اصلا به طور کل یادم رفته بود

یهو معاینم کرد و گفت موهایه بچتو میبینم فول شدی بلند شو بریم رو تخت زایمان من دوییدما رفتم رو تخت هی زور هی زور هی زور تمام ماماها بالای سرم بودم هی میکوبیدن رو شکمم پسره خوشگلم قلمبه شده بود بالایه شکمم تکونم نمیخورد دلش نمیخواست از مامانش جدا بشه دکتر از اتاق عمل اومد گفت اگه نتونست بیاریدش سز و رفت

اوناام یه چند دقیقه دبگه عذابم دادن و گفتن امادش کنید برایه عمل وااااای خدایا دل تو دلم نبود برایه دبدنه همه کسم اهان بازم صدای قلبو گرفتنو من خودم اینبار صدای قلبشو شنیدم و خیالم راحت شذ منو گذاشتم رویه تخت دیگه بردن بیرون دیدم واااااای بیرون چه خبره همه بیمارستان جلویه در دارن واسه من دعا میخونن بعلاوه مامانم و خواهرم و شوهرم و مادر شوهرم منو کردن تو اسانسور داستم از درد میمردم. دیدم بعله اسانسور خرابه اتاق عملم طبقه پایینه وااای گفتن اسانسور خرابه باید پیاده بری اتاق عمل منم با درد و بدبختی رفتم پایین یه ملتم دنباله من یهو خواهرم گفت چی شده مامایه کثافتم گفت هیچی مریضتون داره میمیره اونجا با خواهرم دعواشون شد

خلاصه من با پایه خودم رفتم اتاق عمل دمه در با ویلچر منتظرم بودن داشتم میرفتم تو برگشتم به خوانوادم گفتم دعام کنید رفتم روتخت عمل به دکترم گفت خانوم دگتر الان بیهوشم کنید این فشار امپول فشار میره دکتر گفت اون سره بچته داره فشار میاره وااای چقدر خدارو شکر کردم که بخوابم و بلند بشپ پسرم تو بغلمه

و دوباره مادر شدن زیباترین حس جهانم شد 
2728

دوستان باردار تو رو خدا نخونید واقعا براتون خوب نیست شاید الان متوجه نشید ولی اثرات خیلی بد روی جنین و زایمانتون داره،استارتر جون شما هم میدونم خیلی سختی کشیدی و ایشالا که همیشه سلامت باشی ولی مراعات مادرا هم بکن خیلی ها از روی کنجکاوی میان و همزاد پنداری میکنن و اسیب میبینن

من جهانم رو به لبخند تو مدیوووونننننمممممم😆😆😆
2740
شما كه خودت بارداري

امضاشو بخون گلم

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

ادامش و بگو 

اَلّلهُمَّ اِنّی اَسئلُکَ بِمَفاتِحِ الغَیبِ اَلَتّی لا یَعلَمُها اِلّا اَنتَ اَن تُصَلِّیَ عَلی مُحَمَّدِ وَالِ مُحَمَّد وَ اَن تَفعَلَ بی کَذاوکَذا...