2733
2734
عنوان

اسهال نوزاد 3 ماهه

382 بازدید | 6 پست

دخترم 3 ماهشه.رفلاکس داره.تا حالا نکسیوم مصر

پدرم تنها مردی بود که باعث شد فکر کنم تمام مردان عشق پاک دارند. پدرم ای کاش قصه ی زندگیت تمام نمیشد.😢😢😢😢😢 برای شادی روح بابام یه صلوات میفرستین دوستان؟ممنونم

تا حالا نکسیوم مصرف میکرد.حالا دکترش رانیتیدین  و پدی لاکت.الان 3 روزه دخترم خواب نداره.اسهال شده.دل درد داره مشخ

پدرم تنها مردی بود که باعث شد فکر کنم تمام مردان عشق پاک دارند. پدرم ای کاش قصه ی زندگیت تمام نمیشد.😢😢😢😢😢 برای شادی روح بابام یه صلوات میفرستین دوستان؟ممنونم

نمیدونم از کدومشونه.تو رو خدا کمکم کنید.چیکار کنم.دکترشم متاسفانه مادرش فوت شده راهی ندارم بدکتر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کسی نیست؟

2731

پدی لاکت باکتری های مفید روده رو درست میکنه . اگه اسهال باشه کم کم خوب میشه اما اثرش معمولا بعد از چند روز شروع میشه . دربهره نکسیوم نمیدونم

به کرم های اطرافتان پیله نکنید!!! توهّم پروانه شدن می گیرند...